AKKSC raiteliai sėkmingai pasirodė Lietuvos konkūrų čempionate

Utena

AKKSC nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

141579

Rugpjūčio 7-9 dienomis Vazgaikiemyje (Prienų raj.) vyko atvirasis Lietuvos konkūrų čempionatas.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui atstovavo 6 raiteliai.

Dalyviai demonstravo meistriškumą stiliaus, švaros ir laiko konkūruose.

Vaikų čempionato įskaitoje bei atvirose klasėse dalyvavo Adrija Braknyte, Paulius Uogela, Šarūnas Karaliūnas bei Rokas Opulskis.

Jaunių čempionato įskaitoje bei atvirose klasėse varžėsi Otilija Skapaitė ir Jorilė Petrauskaitė.

Penktadienį, pirmąją varžybų dieną, atviros klasės konkūre (60 cm), kuriame rungiasi įvairaus amžiaus ir pajėgumo raiteliai, Adrija Braknytė iškovojo antrą vietą, Paulius Uogela užėmė ketvirtą vietą.

Vaikų stiliaus konkūre Anykščių sporto centro raiteliai pasirodė puikiai.

Pirmą ir antrą vietas su skirtingais žirgais iškovojo Adrija Braknytė. Trečią vietą užėmė Šarūnas Karaliūnas, ketvirtoji vieta atiteko Pauliui Uogelai bei garbinga septintoji vieta atiteko Rokui Opulskiui.

Atviros klasės konkūre (110 cm) Jorilė Petrauskaitė iškovojo antrą vietą.

Šeštadienį, vaikų čempionatinėje užskaitoje, Šarūnas Karaliūnas ir Adrija Braknytė pateko tarp dešimties geriausių savo grupės raitelių.

Atviros klasės konkure (100 cm) Otilija Skapaitė užtikrintai iškovojo pirmą vietą, Jorilė Petrauskaitė pateko tarp dešimties geriausių įskaitos raitelių.

Sekmadienį vyko finaliniai čempionato konkūrai, kuriuose rungėsi net 30 duetų. Vaikų užskaitoje bendroje įskaitoje Šarūnas Karaliūnas liko garbingoje ketvirtoje vietoje, Paulius Uogela pateko į dešimtuką, o Adrija Braknytė ir Rokas Opulskis bendroje visų dienų įskaitoje dalinosi tryliktąja vieta.

Jaunių finalinėje įskaitoje, kurioje rungėsi 21 raitelis, Otilija Skapaitė liko dvyliktoje vietoje.