Nuotraukos iš mokyklos archyvo
Angle down Atgal

Akimirkos iš respublikinės kūrybinių darbų parodos „Mikutis gamtininkas“

2019-ieji paskelbti Vaižganto metais. Šia proga Marijampolės sav. Mokolų progimnazija spalio-lapkričio mėnesiais organizavo respublikinę priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodą „Mikutis gamtininkas“, skirtą rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

Parodos organizatoriai siekė ugdyti mokinių kūrybiškumą, meninius gebėjimus, skatino lankytis bibliotekose, domėtis Vaižganto kūryba. Mokiniai spalio mėnesį skaitė rašytojo Vaižganto knygelę „Mikutis gamtininkas“, kurioje atskleidžiamas vaiko santykis su gamta, pasakojama apie mūsų šalies gyvūnus ir žvėris, apie tolimųjų kraštų gyvūniją ir augmeniją. Išgyventas emocijas, patirtus įspūdžius pavaizdavo piešiniuose.

Parodoje „Mikutis gamtininkas“ dalyvavo 340 mažųjų dailininkų iš 34 Lietuvos ugdymo įstaigų (Alytaus, Kauno, Vilkaviškio, Kalvarijos, Šakių, Marijampolės). Mokinius dalyvauti parodoje paskatino 80 mokytojų. Kūrybiniai darbai (100 piešinių stenduose, kiti įrišti į 12 knygų) buvo eksponuoti Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės g. filiale. Visi dalyviai ir juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkos raštais.

Dalyvavimas kūrybinių darbų parodoje buvo naudingas ne tik mokiniams, bet ir jų mokytojams, tėveliams, paskatino iš naujo pažvelgti į Vaižganto kūrybą, padėjo vaikams skiepyti meilę gimtajam žodžiui ir mus supančiai gamtai.

Edita MATULEVIČIENĖ,

mokytoja

Nuotraukos iš mokyklos archyvo

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite