Angle down Atgal

Akademijos ir Ringaudų gyventojai gaus daugiau sveikatos priežiūros paslaugų arti savo namų

Akademijoje atsiras dar vienas šiuolaikinis medicinos centras, o kol kas jo vietoje, Margirio gatvėje įsikūrusios UAB „Analizė“ teritorijoje, burzgia statybų technika.

Pasak Kauno rajono savivaldybės mero patarėjo Edmundo Mališausko, pastaraisiais metais sparčiai augant Akademijos bei Ringaudų seniūnijoms, daugėja ir gyventojų, apsilankančių jau ne vienerius metus veikiančiame Pilėnų sveikatos priežiūros centre (SPC). Todėl Akademijoje statomas dar vienas centras, kuriame gyventojams bus teikiama daugiau kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų.

Atidaryti šį naująjį centrą planuojama maždaug po metų, 2020-ųjų IV ketvirtį. Tada Pilėnų SPC paslaugos bus teikiamos dviejose Akademijos miestelio vietose: Studentų g. 1 ir Margirio g. 1.

Naujame centre, greta kitų paslaugų, suplanuota įrengti rentgeno diagnostikos kabinetą, todėl šiam tyrimui pacientams nereikės vykti į kitas gydymo įstaigas. Klinikoje bus teikiama ne tik medicinos, bet ir įvairios grožio bei sveikatingumo paslaugos.

„Norėdami pagerinti aptarnavimo kokybę ir sutrumpinti eiles pas gydytojus, nusprendėme įkurti dar vieną sveikatos priežiūros paslaugų teikimo padalinį“, sako įmonės direktorius, gydytojas Linas Urba.

Jo teigimu, medicinos personalas dirbs šiuolaikiškai įrengtuose kabinetuose, bus daug jaukių erdvių ir suaugusiesiems, ir vaikams. Bendras klinikos patalpų plotas sieks1600 kv. m. Pacientų patogumui šalia pastato bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

2001 metais Akademijos Studentų gatvėje įkurtas Pilėnų SPC buvo viena pirmųjų privačių įstaigų Kauno regione, kuri teikė nemokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, finansuojamas iš Teritorinių ligonių kasų.

L. Urba prisiminė, kad veiklos pradžia buvo nelengva. Iš pradžių verstasi tik didmenine prekyba vaistais bei medicinos prekėmis. Vėliau pereita ir prie sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Šiuo metu didžiąją dalį apyvartos sudaro pajamos iš prekybos odontologinėmis medžiagomis. UAB „Analizė“ aptarnauja didžiąją dalį odontologinių kabinetų, nepriklausomų vaistinių bei šeimos klinikų visoje Lietuvoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite