Angle down Atgal

Aivaras Strockis: Šiaulių dviračių diena 2021 – Šiaulių sporto 100-mečio renginys

Tradicinė Šiaulių dviračių diena šiemet ypatinga tuo, kad įprasmina net du jubiliejus: ji pati vyksta 10-ąjį kartą ir yra įtraukta į Šiaulių sporto 100-mečio renginių sąrašą.

Vienas iš jos organizatorių - Šiaulių sporto centro „Dubysa” direktorius Aivaras Strockis – sako, kad tokia proga tradicinė šventė turės ir netradicinių jai elementų. Dalyviai, ir profesionalai, ir mėgėjai, ne tik bus kviečiami minti kartu pasirinkto ilgio trasa, bet ir dalyvauti pramoginiuose renginiuose miesto erdvėse. Laimėtojams paruošti vertingi prizai, visiems dalyviams – stiprybės košė, žiūrovams – žaidimai ir emocijos.

Išskirtinumo šventei suteikia tai, kad pirmą kartą šventėje dalyvaus Šiaulių apskrities žydų bendruomenė bei neįgalieji. Lietuvos neįgaliųjų dviračių čempionato startas numatytas 13.30 val. Jo dalyviai neįgaliojo vežimėliu įveiks tą pačią trasą kaip ir „Minkime kartu“ grupės dviratininkai – 7 kilometrus Šiaulų gatvėmis. Dar vienu ypatingu akcentu Aivaras Strockis įvardija varžybų garbės dviratininko olimpiečio Gedimino Bagdono dalyvavimą.

 

Varžybų programa:

9.00 - 13.00 - Dalyvių registracija, startinio paketo išdavimas

10.45 - Vaikų startas

11.00 - MINKIME KARTU - grupės startas

11.30 – B distancijos startas - 63 km

11.32 – C distancijos startas - 35 km

13.30 - Neįgaliųjų startas - 7 km

14.00 – A distancijos startas - 98 km

16.30 - Apdovanojimai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite