Angle down Atgal

Aistros dėl didelių pinigų: striptizo imperiją Vilniuje turinti šeima kaltinama reketavusi savo administratorę

Vilniaus centre jau 20 metų veikiančio garsaus striptizo klubo „Oldtown“ direktorius Jonas Žagminas kartu su šiame klube vadybininke dirbančia žmona Marina Jagminiene kaltinami dėl didelės pinigų sumos reketavę šiame klube ilgus metus dirbusią administratorę, vieną geriausių savo darbuotojų.

J. ir M. Žagminams iškelta baudžiamoji byla dėl didelės vertės turto prievartavimo buvo atversta penktadienį. Vienų brangiausių Vilniaus striptizo klubų valdytojams su buvusia darbuotoja teko susitikti teismo salėje, tačiau aiškintis santykių abi pusės nepradėjo – teisme negalėjo dalyvauti nukentėjusiosios advokatas Marius Zabita, o į kaltinamųjų suolą sėdę sutuoktiniai nutarė „pastiprinti“ savo gynybą – informavo teismą, kad iki šiol abu sutuoktinius atstovavęs garsus baudžiamosios teisės specialistas Aidas Mažeika gins tik J. Žagminą, o M. Žagminienę atstovaus ne mažiau žinomas advokatas, buvęs prokuroras Mindaugas Dūda.Po teismo posėdžio J. Žagminas nedaugžodžiavo apie jam ir žmonai pateiktus kaltinimus. „Esu susaistytas įstatymų, esame nelygioje padėtyje. Teismas nustatytas faktines aplinkybes“, – sakė striptizo klubo vadovas.

J. Žagminas teigė, kad nukentėjusioji jo klube dirbo šešerius metus. „Ir gerai dirbo“, – pridūrė kaltinamasis.

J. Žagmino ir M. Žagminienės bendrovė „Oldtaunas“ valdo du Vilniaus centre esančius striptizo klubus – „Dolls“ ir „Oldtown“. Pastarieji du klubai šių metų pradžioje garsiai suskambo teisėsaugai pranešus apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl galimų nusikaltimų, vykstančių šiuose striptizo klubuose – juodosios buhalterijos, dokumentų klastojimo, galimai netgi prekybos žmonėmis. Įtariama, kad J. Žagmino striptizo klubuose būdavo įdarbintos socialiai ir materialiai pažeidžiamos merginos, kurios pasirašydavo autorines sutartis ir vekselius, nelabai suvokdamos, ką išties pasirašo.

Merginos šių dokumentų negaudavo, o vėliau, pasinaudojant vekseliais, galėjo būti verčiamos dirbti ir reketuojamos – merginoms panorus išeiti iš darbo, buvo grasinama, kad vekseliai bus perduoti antstoliams, o šie išieškos neva turimas skolas.

Alfa.lt žiniomis, byla dėl didelės vertės turto prievartavimo galėjo būti išskirta būtent iš šio ikiteisminio tyrimo – J. Žagmino valdomame striptizo klube dirbusi administratorė galėjo tapti aistrų dėl pinigų auka.

Lietuvoje daugumoje striptizo klubų administratorės turi tam tikrą, gerai apibrėžtą vaidmenį – dažniausiai tai būna gražios merginos, kurių pareiga – prižiūrėti šokėjas ir klientus, taip pat kontroliuoti pinigų srautus. Įtariama, kad J. Žagmino striptizo klubuose dalis paslaugų buvo teikiama imant „juodais“ pinigais – neapskaitant šių pinigų oficialioje buhalterijoje. Viena iš nukentėjusiosios administratorės pareigų greičiausiai ir turėjo būti oficialios buhalterijos kontrolė bei „juodųjų“ pinigų priežiūra.

Nepatvirtintais duomenimis, nesutarimai tarp J. ir M. Žagminų galėjo kilti striptizo klubus valdančiai šeimai įtarus, jog administratorė dalį „juodųjų“ pinigų, neįtrauktų į oficialią apskaitą, pasisavino sau. Dėl šios priežasties sutuoktiniai, įtariama, ėmė reikalauti nukentėjusiosios grąžinti didelę sumą pinigų – Alfa.lt žiniomis, ši suma galėjo siekti apie 20 tūkst. eurų, dalį prievarta reikalautos sumos buvusi administratorė galėjo sumokėti.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite