Angle down Atgal

Aistringi vakaro žaidimai: ką reikėtų žinoti kiekvienai porai?

Jūsų vakaras gali tapti dar ypatingesnis, jeigu nepabijosite įtraukti įvairiausių intymių žaisliukų, seksualių apatinių ar tiesiog aistrą užkuriančių žaidimų.

Taigi, jūsų malonumui pateikiame patarimų, kaip aistringai ir karštai praleisti vakarą, o taip pat idėjų galite pasisemti ir aistra.eu.

Naudokite intymų poros žaisliuką

Jei jūs ir jūsų partneris negalite būti fiziškai kartu – nesijaudinkite. Tokie prekės ženklai, kaip „We-Vibe“ ir „Satisfyer“, turi programas, kurios derinamos su intymiais žaislais. Atsisiuntę specialią programą į savo telefoną, galite valdyti intymius žaislus, greičio impulsus ir kt.

Įsimylėkite

Jei norite, kad jūsų naktis būtų ypatinga, išbandykite specialų tepalą. Augalinis seksualinio sveikatingumo prekės ženklas „Foria“ turi intymių tepalų ir sužadinimo aliejų, kurie padidina jūsų malonumą ir sumažina bet kokį nepatogų įsiskverbimo skausmą.

Žaiskite su temperatūra

Temperatūros žaidimai gali labai įkaitinti atmosferą ir sužadinti aistrą. Tai gali būti ledo kubeliai, karštas vanduo, specialios žvakės ar šildantis intymus žaisliukas.

Sukurkite romantišką aplinką

Romantiškam vakarui labai svarbu švari aplinka. Jeigu jūsų miegamajame mėtosi įvairiausi daiktai ir drabužiai, tai tikrai nepadės sukurti romantiškos atmosferos. Jeigu nenorite per daug vargti ir daryti generalinę tvarką namuose, visada galite išsinuomoti viešbučio kambarį. Aplinkos pakeitimas suteiks dar daugiau aistros jūsų romantiškam vakarui.

Užrašykite savo fantazijas

Kartais mes bijome savo fantazijas išreikšti garsiai, tačiau visada galima jas užrašyti. Jūs ir jūsų partneris galite užrašyti savo fantazijas, o vėliau apsikeisti. Tai taps savotišku žaidimu ir tikrai praskaidrins jūsų vakarą.

Pavakarieniaukite romantiškai

Labai paprasta idėja vakarui – tiesiog kartu pasidarykite savo mėgstamą patiekalą ir romantiškai pavakarieniaukite žvakių šviesoje. Išgerkite po vyno taurę ir suvalgykite desertą, o kas atsitiks vėliau tiks jums spręsti.

Paįvairinkite savo lytinius santykius žaidimais

Susikurkite savo personažus, situacijas ir jas vaidinkite. Pavyzdžiui, vyras gali būti karininkas, o jūs seksuali seselė. Variantų yra daug, tik reikia susigalvoti jums labiausiai patinkantį ir priimtiną variantą.

Sudarykite grojaraštį

Įtraukite visas mėgstamiausias seksualias dainas į vieną grojaraštį. Pasirinkite įvairius ritmus ir tempus, kad galėtumėte mėgautis įvairia muzika ir aistringai leisti vakarą. Muzika padės labiau atsipalaiduoti ir užkurs aistrą jūsų lovoje.

Įtraukite savo mėgstamus maisto produktus

Kas sakė, kad desertas turi būti patiekiamas tik prie pietų stalo? Į miegamąjį atsineškite ledų, plaktos grietinėlės ar mėgstamų saldžių patiekalų. Žaiskite su desertu ir partnerio kūnu, tai tikrai įkaitins atmosferą.

Lytiniai santykiai prieš vakarienę

Pagalvokite: jūs turite skanią taurę vyno, tada vakarienė, paskui desertas ir staiga vidurnaktis, o kitą dieną reikia į darbą. Kai jautiesi sotus, aptingęs ir išsekęs ne visada yra geriausia savijauta užsiimti lytiniais santykiais. Taigi, užsiimkite tuo prieš vakarienę, o vėliau ramiai ir romantiškai vakarieniaukite.

Nupirkite naują intymų daiktą

Galbūt masažo aliejaus žvakė, intymus žaisliukas ar seksualūs apatiniai? Tai padės paįvairinti jūsų įprastą seksualinio gyvenimo rutiną. Įvairiausių erotinių prekių galite rasti elektroninėje aistra.eu parduotuvėje. Intymios prekės padės jūsų vakarą padaryti dar ypatingesnę.

Seksualiai bendraukite

Visą dieną galite vienas kitams siųsti seksualias ir aistrą užkuriančias žinutes, taip dar labiau lauksite vakaro. Po fantazijų pilnos dienos būsite susijaudinę ir dar labiau norėsite vienas kito.

Paįvairinti lovos gyvenimą padės ir prekės iš aistra.eu. Apsilankykite ir paverskite savo vakarą nepamirštamu!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite