Angle down Atgal

Aistė Gramantaitė - naujausiame Willo Ferrello filme apie „Euroviziją“

Iš Šiaulių kilusi aktorė Aistė Gramantaitė toliau kopia Holivudo laipteliais. Prieš keletą metų ją galima buvo pamatyti filme „Bridžitos Džouns Kūdikis“. Šįkart ji - „Netflix“ platformoje pasirodžiusio naujausio Willo Ferrello filme „Eurovision Song Contest: Story of Fire Saga“.

Ši Deivido Dobkino („Slėpkit pamerges!“) režisuota komedija pasakoja apie išgalvotą Islandijos muzikos grupę „Fire Saga“, bei jos atstovus Lars ir Sigrit (Willas Ferrellas ir Rachel McAdams). Kilę iš mažo kaimelio, ši porelė svajoja kada nors laimėti „Eurovizijos“ konkursą. Keisto atsitiktinumo dėka, jie yra atrenkami atstovauti savo šalį.

Be Willo ir Rachel, filme taip pat pasirodo visas Holivudo bei „Eurovizijos“ žvaigždynas: čia galima išvysti Pierce’ą Brosnaną, Aleksandrą Rybaką, Conchitą Wurst, Nettą, Grahamą Nortoną bei daugelį kitų. Tai - tikra šventė tiek Willo Ferrello komedijų, tiek ir „Eurovizijos“ konkurso, gerbėjams.

Aistė filme pasirodo, kaip Baltarusiją atstovaujančios rokerių grupės „Moon Fang“ atlikėja. Čia ji - ryškiai violetiniais plaukais, apsupta įspūdingai atrodančių demonų. Ši išgalvota muzikos grupė savo pasirodymu primena 2006-taisiais metais „Eurovizijos“ dainų konkursą nugalėjusią Suomijos grupę „Lordi”.

Savo Instagramos paskyroje Aistė pasidalijo nuotraukomis iš filmavimo aikštelės atskleisdama, kad filmuotis teko per savo gimtadienį. Ji dėkojo savo kolegoms sakydama, jog tai buvo - pats geriausias gimtadienis, kokį galima įsivaizduoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite