Angle down Atgal

Airijoje apšaudytas lietuvis

Praėjusį savaitgalį Airijoje šaudyta į lietuvį, tačiau dabar policija tvirtina, kad ginkluotas vyras galimai apsipažino ir šūviais atakavo ne tą asmenį.

41-erių lietuvis Saulius Margis sulaukė dviejų kulkų po to, kai įsėdo į VW Passat automobilį Vakarų Dubline esančiame Castlecurragh Heath rajone. Nelaimė nutiko šeštadienio pavakarę, apie pusė 6.

Kaip rašo thesun.ie, lietuvis niekuomet neturėjo reikalų su teisėsauga, nėra pakliuvęs į pareigūnų akiratį, todėl daroma prielaida, kad vyras tiesiog galėjo būti sumaišytas su kitu taikiniu ir į jį šaudyta per klaidą. Vyras sužeistas, tačiau gyvybei pavojus negresia.

„Vakarų Dubline šiuo metu gaujos veliasi į nuolatinius konfliktus, daugiausiai dėl narkotikų, tačiau šis vyras nėra susijęs su nei viena gauja“, - tvirtino šaltinis.

Įvykio vietoje buvo matyti bent trys pasišalinantys vyrai, šiuo metu policijos tyrėjai siekia nustatyti jų tapatybes. Prie tyrimo bylos dirbantys pareigūnai jau aplankė kaimynystėje esančius namus, kur beldėsi į kiekvienas duris, ieškodami liudininkų, kurie galėtų prisidėti prie tyrimo eigos.

Saulius Margis buvo išgabentas į Blanchardstown ligoninę, tačiau kitą dieną buvo išleistas gydytis namuose.

Nelaimė įvyko judrioje miesto dalyje, kur tuo metu gatvėje žaidė ir nemažai vaikų. Sunerimę tėvai sako, kad tik stebuklo dėka niekas daugiau nenukentėjo ir vaikai nepatyrė jokių traumų.

Anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite