Angle down Atgal

Agnė Kulitaitė: pavydžiu merginoms, gebančioms ne tik suvilioti vyrą, bet ir išvilioti iš jo prabangius daiktus

27-erių Agnė Kulitaitė ko gero yra vienintelė nuomonės formuotoja moteris, socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje drąsiai kalbanti apie santykius su vyrais, seksą ir nevengianti pašiepti priešingos lyties. Dalindamasi nelabai vykusiais būdais ją ir kitas moteris kabinti pažinčių svetainėse, Agnė nė nebando slėpti – ji tai daro sąmoningai, nes žino, jog tai patinka auditorijai ir ją didina, o tai padeda uždirbti.

„Pamenu, mano pirmas postas „Facebooke“ buvo apie tai, kad visi tuokiasi, visi gimdo, o aš ką... Aš ir toliau picą valgau. Parašiau tą pirma mintį, ir ji sulaukė daug patiktukų, tada pagalvojau, gal man ir reikėtų tiesiog būti savimi, tik dar labiau tą vaidmenį išryškinti. Taip pradėjau rašyti, kaip būti vienišu, įkūriau moterų grupę, kurioje dalindavomės įvairiomis istorijomis, ir kažkaip išsigryninau savo personažą socialiniuose tinkluose – kaip daug valganti, šiek tiek išgerianti, vieniša mergina”, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki...” pasakos interneto žvaigždė Agnė Kulitaitė. 

Mergina atskleis, kaip sekasi užsidirbti internete ir kodėl šį darbą vadina laikinu, bei nelaiko pagrindiniu uždarbiu. „Kartais aš dar ir dabar pavydžiu toms merginoms, kurios, praėjusios apmokymus ar jos pačios yra tokios, kad geba ne tik suvilioti vyrą, bet ir išvilioti iš jo prabangius daiktus. Man neišeina. O ar bandžiau? Ne, tai ne man. Bet niekada nesakyk niekada. Gal aš kada nors būsiu susenusi influencerė, kuri tiesiog ieškosis, kas ją gali paimti. Bet kol kas esu labai tvirta savo esamoj situacijoj, labai tvirtai jaučiuosi, gal net kartais per daug kategoriška dėl tam tikru įsitikinimų, požiūrio”, – sakys Agnė. 

Gyvenimo būdo laida „Nuo...iki...” jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite