Angle down Atgal

Agentu apsimetinėjęs ir prieš motiną smurtavęs M. K. Naujanis kalės 4 metus ir 9 mėnesius

Žiežmarietis Mindaugas Kazimieras Naujanis už apsimetinėjimą STT agentu ir smurtą prieš motiną kalės 4 metus ir 9 mėnesius, nusprendė Kaišiadorių teismas, subendrinęs vaikinui anksčiau paskirtas bausmes.

Kaip pirmadienį pranešė teismas, jam taip pat paskirta 376 eurų bauda.

M. K. Naujanis Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų 2018 metų pavasarį buvo nuteistasis už tai, kad disponuodamas padirbtu Specialiųjų tyrimo tarnybos (STT) pažymėjimu apgaulės būdu įgijo Kauno miesto savivaldybei bei Vilniaus miesto savivaldybei priklausančius automobilius, priėmė iš nukentėjusiosios pareiškimą dėl patirtos vagystės, pasikėsino įvykdyti plėšimą.

Už šiuos nusikaltimus teismas jam skyrė terminuotą laisvės atėmimą 3 metams 2 mėnesiams, bausmės vykdymą atidedant 3 metams.

Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmuose 2018 metų vasarą M. K. Naujanis išgirdo dar vieną nuosprendį dėl smurtavimo prieš savo motiną. Už šį nusikaltimą teismas jam skyrė terminuotą laisvės atėmimą 1 metams 11 mėnesių ir 376 eurų dydžio baudą.

Skirdamas galutinę subendrintą bausmę, teismas gali bausmes apimti arba visiškai ar iš dalies jas sudėti.

„Šiuo atveju prie Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nuosprendžiu paskirtos galutinės terminuotos laisvės atėmimo 3 metų 2 mėnesių bausmės, kuri yra griežtesnė, buvo pridėta dalis Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų nuosprendžiu paskirtos galutinės bausmės“ – rašoma teismo nutartyje.

Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui.

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite