Angle down Atgal

Agata Vincel: Mada - amžinai kerintis pasaulis

Publika mato modelius, grakščiai žingsniuojančius podiumu, elegantiškai pasipuošusius. Laikysena, dizainerio sukurtas rūbas, kuris lems naujas mados tendencijas žavi. Madų žurnalai užburia savo fantazija. Mada ir modelio gyvenimas žavi ko ne kiekvieną jauną merginą. Iš pirmo žvilgsnio prabangus gyvenimas, populiarumas, kurį suteikia blizgūs mados žurnalai, kelionės, susižavėjimo šūksniai pasirodymų metu atrodo daug pastangų nereikalaujantis ir tuo pačiu išskirtinis gyvenimo būdas.

Tačiau ne visada modelio gyvenimas iš tiesų toks lengvas ir nerūpestingas. Mados populiarintojų pasirengimo pasirodymui valandų žiūrovai nemato. Modelis privalo būti savo kūno skulptorius, tobulinti judesius, veido išraišką. Grožis, patrauklumas vilioja ir negerų ketinimų turinčiųjų akis. Būti modeliu reiškia pasižymėti tvirtu charakteriu ir būti atspariai ne visada geriems pasiūlymams.

Taigi, tos, kurios svajoja stebinti savo apranga, grožiu, trokšta publikos dėmesio ir kelionių, išsipildžius svajonėms, gali patirti, kad visur duona su pluta. Kokia ta modelio duona, geriausiai žino ir gali papasakoti pasirinkusi tokią veiklą asmenybė. Todėl šiandien sutiko pasidalinti apie modelio kasdienybę Agata Vincel – mergina, kuri svajoja tapti modeliu, dar būnant gimnaziste.

Kodėl jūsų gyvenime atsirado mada?

Savo gyvenime turiu žmogų, kuris visada sakė, jog būti madingai - tai šaunu. Tas žmogus - mano mama. Ji visada pataria, kaip gražiau, šauniau atrodyti.

Kodėl pasirinkote madą, o ne kitą sritį, kuri jums būtų įdomi?

Viskas įvyko tarsi savaime. Nieko dar rimtai nesirinkau savo gyvenime, tiesiog pradėjau domėtis mada, savo apranga. Man labai patinka apsirengti stilingai, kad pajusčiau džiaugsmą ir pasirodyčiau žavi kitų akivaizdoje.

Kaip būti madingu?

Madingu būti paprasta. Rengiesi ir domiesi tuo, kas patinka, tai kas yra labai gražu. Reikia visada prisitaikyti ir surasti tai, kas tinka tau iš viso to ,kas yra tuo metu madoje.

Kokios yra modelio vertybės?

Modelio vertybės tai visada būti aktyviu žmogumi, daug žinančiam apie trendus ir tai, kas yra svarbu šioje srityje.

Mada - jūsų gyvenimo tikslas?

Gyvenimo tikslas – skambūs žodžiai. Susidomėjau, madų pasaulis atvėrė man duris.
Madingu būti paprasta. Rengiesi ir domiesi tuo, kas patinka, tai, kas yra labai gražu. Reikia ne aklai sekti mada, o rasti tai, kas tinka, padeda išryškinti charakterį.

Kas jums yra madingas žmogus?

Visi kalba apie madingą ir nemadingą žmogų. Madingas žmogus-visada prisitaiko prie visų, tam tikrų ,,trendų”. Su juo malonu bendrauti, pagyvėja visa aplinka. Sakoma, kad pagal rūbą pasitinka, o pagal protą palydi. Graži apranga tai ir pagarba žmonėms, su kuriais bendrauji.

Kodėl verta domėtis mada?

Mano manymu, reikia domėtis mada, nes, tai lavina estetinį skonį, sužinai daugiau rūbų kūrimo meno sprendimų ir ko reikia siekti, kad taptum madingu. Atsilikęs nuo mados ar aklai ja sekantis žmogus gali atrodyti komišku. Žinoma, visur reikia ir fantazijos, ir saiko jausmo. Apranga padeda nusiteikti šventei, iškylai, poilsiui namuose ar gamtoje.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite