Angle down Atgal

AČIŪ - vartokime šį žodį, nepamirškime jo

Šis žodis toks gražus, toks unikalus ir toks tikras.

Yra žmonių, kurie šį žodį vartoja labai retai, kai kurie jį rašo su klaidomis, bet tai vis tiek nekeičia fakto, kad jis yra vienas gražiausių lietuviškų žodžių. Tai patvirtina ir vieno naujienų portalo skaitytojai, 2008 metais išrinkę šį žodį pačiu gražiausiu Lietuvoje. Tad vartokime tai, ką turime gražaus, dažniau... juk šis žodis daro stebuklus! Jis verčia mus pasijausti geriau, jis verčia mus jaustis geriau, jaustis laimingais!

Tad, pasinaudodami proga, norime tarti daug ir didelių AČIŪ mūsų draugams, žmonėms ir nematomiems rėmėjams...

Saulė šviečia visiems...!!! O "Saulės radijas" groja, kalba, net girdi kiekvieną... Ačiū visam kolektyvui už balsą ir žodžius apie "Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centrą", ačiū už žmonių supažindinimą apie teikiamą pagalbą ligoniams. "Saulės radijas" tai darė nemokamai, o mums tai labai daug... Džaugiamės ir didžiuojamės Saulės Radijas direktore Rasa ir jos nerealia komanda!!!

Parašytas žodis išlieka ilgam, todėl dėkojame ir naujienų portalui Etaplius, bei vyr. redaktorei Irmai, bei nuostabiai žurnalistei Ugnei už nemokamą mūsų centro informacijos platinimą. Mes džiaugiamės jūsų suteikta mums galimybe nemokamai pasiekti žmones, kad jie sužinotų kas yra ta paliatyvi pagalba ir slauga.

AČIŪ visiems, net ir tau skaitytojau, nusišypsok :)

Geros dienos visiems!

VŠĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro direktorė Sigita Petkevičienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite