Angle down Atgal

Ačiū taria už rūpestį

„Atspindžiai“ sulaukė skambučio iš Tauckūnų kaimo.

– Esame labai dėkingi energingai ir geranoriškai mūsų kraštietei Giedrei Pavasarytei. Nors ji eina atsakingas Kaišiadorių miesto seniūnės pareigas, suranda laiko pasirūpinti ir mūsų seniūnijos, kurioje gyvena, žmonėmis, - būrio kaimo gyventojų vardu dėkojo „Atspindžių“ skaitytoja.

Moteris džiaugėsi neseniai vykusia akcija „Padėk vaikams ir suaugusiems“, kurios metu aktyvi Beloniškių bendruomenės narė Giedrė Pavasarytė kartu su Tauckūnuose gyvenančia Rūta Tomkiene išdalino sunkiau besiverčiančioms šeimoms glėbį drabužių. Ypač pradžiugino apranga vaikams, kurios visuomet reikia – juk mažieji greitai išauga nupirktus drabužėlius. – Žavimės ir džiaugiamės Giedre.

Ji ne tik pastoviai organizuoja panašias akcijas, bet ir labai maloniai bendrauja. Visada geros nuotaikos, su šypsena, prieis, apkabins, paklaus, kaip sekasi, - pasakojo moteris, kuri prašė laikraštyje padėkoti ne tik pačiai Giedrei Pavasarytei, bet ir jos mamai, išauginusiai tokią šaunią ir jautrią dukrą. Kaip sakė tauckūniškė, paramą gaunančios šeimos labai vertina ir teisingą požiūrį – akcijų metu padėti stengiamasi tiems, kurie, nors ir kukliai, bet gyvena dorai, tvarkingai, nevartoja alkoholio.

G. Pavasarytė jau ne pirmus metus yra „Raudonojo kryžiaus“ draugijos Elektrėnų skyriaus savanorė, aktyviai dalyvauja įvairiuose šio skyriaus vykdomuose projektuose. Vienas iš tokių – dalijimasis reikalingais daiktais, drabužiais. Surinktus drabužius savo automobiliu savanorė atveža ne tik į Tauckūnus – pasiekia ir Palomenę, kur jie dalijami Kultūros centre, Vilkiškes, Mikalaučiškes, Žaslius. Dažnai į tokias akcijas įsijungia ir visa Giedrės šeima, Tauckūnuose noriai talkina šio kaimo bendruomenės pirmininko žmona Rūta Tomkienė.

–Orientuojamės į tuos, kurie gyvena iš minimalių pajamų, tačiau nuoširdžiai rūpinasi savo vaikais. Smagu, kai gali tokiems žmonėms padėti, - sakė Giedrė Pavasarytė.

„Atpindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite