Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ vartotojams – informacinis leidinukas apie daugiabučių namų renovaciją

Jau netrukus AB „Šiaulių energija“ vartotojus pasieks sąskaitos už birželio mėnesio bendrovės paslaugas, o kartu su jomis ir nemokamas leidinukas „Daugiabučio namo renovacija: ar viską žinome?“.

AB „Šiaulių energija“ Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus specialistų pastangomis parengtas leidinukas skirtas nerenovuotų daugiabučių namų gyventojams – bendrovės vartotojams. Priklausomai nuo sąskaitų už bendrovės paslaugas gavimo būdo, kartu su jomis leidinukas pasieks adresatus paštu arba el. paštu. Jame vartotojai ras informacijos ne tik apie renovacijos naudą, bet ir pagrindinius jos įgyvendinimo etapus, valstybės teikiamą paramą, dalyvavimo renovacijos programoje sąlygas ir kita.

AB „Šiaulių energija“ su Lietuvos Respublikos Energetikos ministerija 2017 m. lapkričio 8 d. pasirašė Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą, kuriuo įsipareigojo šviesti ir konsultuoti energijos vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais. Naujas leidinukas – viena iš šio susitarimo vykdymą užtikrinančių priemonių, todėl jame yra informacijos ir apie energinį efektyvumą didinančias priemones. Jei ši informacija Jus sudomins, plačiau apie galimybes mažinti šilumos energijos vartojimą skaitykite bendrovės internetiniame puslapyje www.senergija.lt rubrikoje „Kaip taupyti šilumą“ (www.senergija.lt/Kaip-taupyti-siluma).

AB „Šiaulių energija“, vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 20 d. sprendimu Nr. T-370 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės energetinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos administratoriaus skyrimo“, yra paskirta Šiaulių miesto savivaldybės energetinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratoriumi. Todėl daugiau informacijos apie daugiabučių namų renovaciją kviečiame ieškoti bendrovės internetinėje svetainėje atnaujintoje rubrikoje „Daugiabučių namų renovacija“ (www.senergija.lt/Daugiabuciu-namu-renovacija). Čia rasite ne tik leidinuke pateiktą informaciją, bet ir bendrovės Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus specialistų paruoštą pristatymą apie dabartinę renovacijos situaciją Šiauliuose, daugiabučių namų investicijų planus bei geruosius Šiaulių daugiabučių namų renovacijos pavyzdžius.

Visais dominančiais daugiabučio namo renovacijos klausimais prašome kreiptis į AB „Šiaulių energija“ Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyrių:

  • adresu Pramonės g. 10, Šiauliai, II-ame administraciniame pastate (gamybos korpuse, prie įvažiavimo į teritoriją), 303 kab.;
  • el. paštu ;
  • skambinti tel. (8 41) 591 238.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite