Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina mažėja antrą mėnesį iš eilės

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams liepą mažėja 3,77 proc. arba 0,15 ct/kWh (be PVM) ir sudarys 3,83 ct/kWh (be PVM) arba 4,17 ct/kWh (su 9 proc. PVM). Liepą tarp beveik 50-ties Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos skelbiamų Lietuvos šilumos tiekėjų ji bus mažiausių penketuke.

Bendrovė nuolat ieško galimybių mažinti šilumos kainą. Lyginant šių metų liepos mėnesį su praeitų metų liepa, šilumos kaina vartotojams sumažėjo 6,4 proc. arba 0,26 ct/ kWh (be PVM).

Viena pačių mažiausių Lietuvoje bendrovės šilumos kaina išliko praėjusį šildymo sezoną, t. y. 2018–2019 metų spalio–kovo mėnesiais, kuomet vartotojų šilumos poreikis buvo didžiausias. Minėtu laikotarpiu bendrovės vartotojams siūloma šilumos kaina taip pat buvo mažiausia tarp Lietuvos didmiesčių.

AB „Šiaulių energija“ tikslas – vartotojų šilumos poreikių tenkinimas jiems mažiausiomis sąnaudomis. Mokėjimų už šilumą dydžiui įtakos turi ne tik šilumos kaina, bet ir suvartotos šilumos kiekis, kurį lemia lauko oro temperatūra, o taip pat būsto plotas ir būklė (naujas namas, senas ar renovuotas). Šildymo sezono metu mažiausiai už šildymą moka tvarkingi ir renovuoti namai, todėl bendrovės specialistai ragina vartotojus atsakingai ruoštis naujam šildymo sezonui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite