Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ ragina vartotojus ir šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojus aktyviau bendrauti

AB „Šiaulių energija“ sulaukė vartotojų nusiskundimų dėl per anksti nutraukto karšto vandens tiekimo. Bendrovės atstovai apgailestauja dėl gyventojams sukeltų nepatogumų, tačiau primena, kad šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoją kiekvieno daugiabučio namo bendrasavininkai renkasi individualiai ir AB „Šiaulių energija“ nėra atsakinga už ne jos prižiūrimų namų karšto vandens tiekimo nutraukimą anksčiau numatyto laiko.

Bendrovė iš anksto savo vartotojus perspėjo apie birželio 3–7 dienomis numatytus Pietinės katilinės, tiekiančios šilumą didžiajai daliai Šiaulių miesto gyventojų, šilumos tinklų bandymus sandarumui ir tvirtumui patikrinti ir jų laikotarpiu nutraukiamą karšto vandens tiekimą. AB „Šiaulių energija“ prižiūrimuose miesto daugiabučiuose namuose šilumos tiekimas, kaip ir numatyta, buvo nutraukiamas pirmadienį, t. y. birželio 3 d. ryte. Deja, sprendžiant iš gyventojų skundų, dalis kitų prižiūrėtojų tai pradėjo daryti jau sekmadienį, t. y. birželio 2 d.. Daugiausia skundų sulaukta dėl UAB „Pastatų priežiūros tarnyba“ prižiūrimų pastatų.

AB „Šiaulių energija“ primena, kad vartotojas tik laimi, kai paslaugos teikėjas ir prižiūrėtojas yra ta pati įmonė. Mūsų bendrovė, kaip šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoja, turi reikiamų specialistų ir darbo patirties, todėl gali užtikrinti kokybiškas ir savalaikes paslaugas. Jei pageidaujate apie jas sužinoti plačiau, maloniai kviečiame atvykti konsultacijai į bendrovės vartotojų priimamąjį, adresu Pramonės g. 10, Šiauliai arba kviečiame kreiptis į Abonentų aptarnavimo tarnybą tel. (8 41) 54 07 67.

Kitus šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojus raginame aktyviau bendrauti su vartotojais, juos informuojant apie numatomus darbus, pakeitimus, kad ateityje būtų galima išvengti panašių nepatogumų.

Primename, kad nurodytas šilumos tinklų hidraulinių bandymų laikotarpis yra maksimalus. Įvertinus nustatytus šilumos tinklų defektus, karšto vandens tiekimas vartotojams gali būti atnaujintas anksčiau numatyto termino pabaigos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite