Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ birželį atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą

AB „Šiaulių energija“ nuo birželio 1 d. švelnėjant karantino sąlygoms, atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą vartotojų priimamajame Pramonės g. 10, Šiauliuose ir V. Dambrausko g. 15, Kuršėnuose. Tačiau, atsižvelgdami į situaciją dėl COVID-19 viruso bei saugodami Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikatą, iki karantino pabaigos (2020-06-16) kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

Lankytis AB „Šiaulių energija“ nerekomenduojame, jeigu Jums pasireiškė bent vienas iš šių susirgimų požymių: ūmios žarnyno infekcijos, viršutinių kvėpavimo takų ligos ir kiti susirgimai (karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.).

Bendrovės klientų aptarnavimo salėje bus aptarnaujami tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones) dėvintys lankytojai.

Prieš įeinant į bendrovės klientų aptarnavimo salę prašome būtinai dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu, o jeigu negalite atlikti rankų dezinfekcijos, prašome mūvėti vienkartines pirštines, kurias rasite prie įėjimo į klientų aptarnavimo salę.

Bendrovės klientų taip pat prašome laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Kosint ir čiaudint pridengti burną ir nosį vienkartinėmis servetėlėmis (panaudotas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę), jeigu neturite servetėlių, būtina kosėti ir čiaudėti į sulenktos alkūnės linkį.

Laukiant kol Jus aptarnaus privaloma laikytis 2 metrų atstumo nuo kitų klientų ir bendrovės darbuotojų.

Po apsilankymo prašome rankas dezinfekuoti, o panaudotas apsaugos priemones išmesti į tam skirtą šiukšlių dėžę, kurią rasite prie išėjimo iš bendrovės.

Primename, kad bendrovės specialistai ir toliau teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite AB „Šiaulių energija“ tinklalapyje. Prašymus galite teikti el. paštu info@senergija.lt, jų formas rasite čia. Atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ieškokite čia, jei nerasite Jums aktualaus, užpildykite pastarojo puslapio apačioje esančią klausimo formą.

Būkime saugūs, sveiki, pozityvūs ir pasirūpinkime vieni kitais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite