Angle down Atgal

AB „Šiaulių energija“ atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą, bet ragina neskubėti užsukti

AB „Šiaulių energija“ vartotojų priimamasis, esantis Pramonės g. 10, Šiauliuose, nuo birželio 14 d. švelnėjant karantino sąlygoms, atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą (iki tol klientai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu). Siekiant užtikrinti lankytojų srauto valdymą, jų aptarnavimo operatyvumą, klientų ir darbuotojų saugumą, kol kas bendrovės patalpose bus aptarnaujami tik iš anksto tel. (8 41) 591 278 užsiregistravę vartotojai. 

Jei atvykote į bendrovę neužsiregistravę, maloniai prašome skambinti išankstinės registracijos telefono numeriu. Esant galimybei, būsite aptarnautas nedelsiant arba Jūsų vizitas bus užregistruotas kitu, Jums patogiu laiku. Ir toliau rūpindamiesi Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikata kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

Lankytis AB „Šiaulių energija“ draudžiama, jeigu jaučiatės prastai ir Jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų susirgimų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Jums rūpimus klausimus padėsime išspręsti telefonu ir el. paštu.

Atvykusiems vyresniems nei 6 metų lankytojams BŪTINA dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes. Šis reikalavimas netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali. Tokiems lankytojams rekomenduojama dėvėti veido skydelį.

Prieš įeinant į vartotojų aptarnavimo salę privaloma dezinfekuoti rankas prie įėjimo esančiu dezinfekciniu skysčiu. Jeigu negalite atlikti rankų dezinfekcijos, privaloma mūvėti vienkartines pirštines, kurias rasite prie įėjimo į vartotojų aptarnavimo salę. Privaloma laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Kosint ir čiaudint burna ir nosis pridengiama vienkartinėmis servetėlėmis (panaudotas iš karto išmesti į šiukšlių dėžę). Jeigu neturite servetėlių, būtina kosėti ir čiaudėti į sulenktos alkūnės linkį. Laukiant kol Jus aptarnaus privaloma laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų klientų ar darbuotojų.

Primename, kad bendrovės specialistai ir toliau teikia konsultacijas telefonu ir el. paštu, pagrindinius kontaktus rasite AB „Šiaulių energija“ tinklalapyje. Prašymus galite teikti el. paštu info@senergija.lt, jų formas rasite čia. Atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus ieškokite čia, jei nerasite Jums aktualaus, užpildykite pastarojo puslapio apačioje esančią klausimo formą.

Pasirūpinkime vieni kitais ir būkime sveiki!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite