Angle down Atgal

A. Zuokas prakalbo apie skyrybų gandus: koks tas gyvenimas bus, toks

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje sklando gandai, kad buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko ir jo žmonos Agnės Zuokienės santuoką ištiko krizė – kalbama, kad pora negyvena kartu.

Į šiuos gandus, nors ir nenoriai, LRT radijo laidoje „C’mon, Nemira“ sureagavo pats A. Zuokas. Laidos vedėjai paklausus apie poros šeiminį gyvenimą apipynusius gandus, politikas akivaizdžiai sutriko.

„Na, nenorėčiau į šį klausimą atsakyti, nors jo ir tikėjausi. Mes esame suaugę, savarankiški žmonės, gerbiantys vienas kito individualumą ir apie savo asmeninius dalykus nesiruošiame šnekėti viešumoje. Koks tas gyvenimas bus, toks“, – trumpai atšovė politikas.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad dar birželio pradžioje A. Zuokienė savo feisbuko paskyroje pranešė, jog viena leidžiasi į piligriminę kelionę. Jau tuomet moters sekėjai pradėjo įtarinėti apie galimus pokyčius jos gyvenime, tačiau tuomet A. Zuokienė patikino tenorinti nusikratyti minčių.

„Išeinu link Santiago de Compastela. Kiti galimai keliaudami bando kažką rasti, o aš atvirkščiai – nusikratyti. Galimai tas kelias visai kitoks – papasakosiu, kai grįšiu“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

A. ir A. Zuokų meilė įsiplieskė universitete, jiems studijuojant žurnalistiką. Aukso žiedus pora sumainė 1992-aisiais. A. Zuokas yra pasakojęs, jog bendrakursė Agnė jam krito į širdį vos ją pamačius.

Zuokai susilaukė trijų atžalų. Vyresnioji dukra dirba su finansais, investicine bankininkyste susijusį darbą. Sūnus Anglijoje baigė jūrų akademiją ir neseniai buvo paaukštintas iki antrojo kapitono padėjo, o jauniausia Zuokų dukra vis dar mokosi mokykloje – jai 15 metų.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite