Angle down Atgal

A. Visockas apie uždarytą Salduvės kalną: „Esu iš tų merų, kurie sako, kad lauke užsikrėsti praktiškai neįmanoma“

Socialiniuose tinkluose šiauliečiams sujudus dėl sekmadienį uždaryto Salduvės kalno, nuomonę šiuo klausimu išsakė ir miesto meras Artūras Visockas. Jis paragino gyventojus išlaikyti žmogišką supratimą, tačiau pridūrė, kad Vyriausybę jau greitai turėtų pasiekti klausimas dėl žiedinės savivaldybės. Tokiu būdu, atsirastų daugiau galimybių mėgautis gamta už miesto ribų, sako A. Visockas.

„Esu iš tų merų, kurie sako, kad lauke užsikrėsti praktiškai neįmanoma, jeigu reikėtų sugretinti Kurtuvėnų miškus ir PC (prekybos centrus - red. past.).

Mano nuomone, žiedinės savivaldybės turi būti laikomos vienetu. Tada atsiranda tikimybė, jog žmonės pasiskirstys ir Salduvė nebus taip stipriai apkrauta.

Tokiu būdu žmonės daugiau bus gryname ore, o ne PC.

Atrodo esu (esame išgirsti). Sausio 17 dieną šis klausimas dar kartą keliaus į LRV posėdį. Dėkingas Generaliniam Komisarui Renatui Požėlai.

Iki to laiko prašau tam tikro žmogiško supratimo.

Sausio 13-ą turime pasitikti bendrumu, o ne viešomis peštynėmis ir vienas kito užgauliojimais. Ačiū“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rimties paprašė meras.

Etaplius.lt primena, kad sekmadienį link Salduvės kalno žiemos linksmybių ieškoti patraukę šiauliečiai susidūrė su policijos užkarda. Priešpiet socialiniuose tinkluose pasirodė informacija, kad pareigūnai užtvėrė kelią link kalno ir žmonėms būriuotis nebeleidžia.

Šiaulių apskrities vyriausiojo komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė žiniasklaidai komentavo, kad sprendimas priimtas vadovaujantis karantino įstatymu.

„Atsakymas vienas – dėl karantino (nuspręsta uždaryti Salduvės kalną – red. past.)“, – žurnalistams sakė atstovė.

Skaitykite daugiau: Uždarytas Salduvės kalnas: policija teigia, kad sprendimas negalėjo būti netikėtas

Esu iš tų merų, kurie sako, kad lauke užsikrėsti praktiškai neįmanoma, jeigu reikėtų sugretinti pvz Kurtuvėnų miškus ir...

Posted by Artūras Visockas on 2021 m. sausio 10 d., sekmadienis
comment Skaitytojų komentarai (7)

Taip pat skaitykite