Angle down Atgal

A. Visockas apie koronaviruso grėsmę: Rizikos lygis kyla

Ketvirtadienio rytą Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo socialinių tinklų paskyroje kreipėsi į gyventojus prašydamas elgtis atsakingai, nes mieste sergamumo rodiklis auga. 

„Dėmesio visiems Šiaulių miesto gyventojams. Rizikos lygis kyla ir dabar turime būti dar atidesni!“, – skelbia A. Visockas. 

Šiaulių miesto meras pažėrė kritikos ir Vyriausybei. Esą, valdančiųjų primti sprendimai ne visada atitinka logikos dėsnius, todėl gali būti vertinami labai prieštaringai. 

„Sunkiai suprantu loginę veiksmų seką:

- Tai nebuvo galima išvykti pakvėpuoti į rajono mišką - tai planuojami atlaisvinimai be jokių pagrindinių taisyklių? O pakako pakeisti apribojimo lygį? Pvz vietoj 200/100.000/14d. padaryti 400 ir kt. Tuomet automatiškai ir valdant sergamumo saugumo ribą būtų atsidarę daugiau veiklų?“, – skelbiama mero įraše.

A. Visockas atkreipė dėmesį ir į kardinaliai besiskiriančią  epidemiologinę situaciją atskiruose Lietuvos miestuose. Jo teigimu, taikyti tas pačias karantino atlaisvinimo priemones tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose yra labai rizikingas sprendimas.

„Juk pvz atverti veiklas Vilniuje ir Šiaulių mieste yra milžiniškas rizikos lygių skirtumas? (foto) Juk pranešta, kad Vilniuje ligoninėse liko vos kelios tuščios lovos?

Iki pilno džiaugsmo trūksta pranešimo, kad Vilniaus gatvės bus paverstos kavinių gatvėmis.

O gal daroma viskas, kad neįvyktų „Didysis Šeimos Gynimo maršas 2021“?“, – socialiniuose tinkluose svarstė A. Visockas. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite