Angle down Atgal

A. Veryga: savivaldybės sergamumo rodikliui pasiekus Raseinių lygį, joje būtų įvedamas karantinas

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tikina, kad kol kas nėra svarstomas visuotinio karantino scenarijus, tačiau, pasak jo, tokios galimybės visai atmesti nereikėtų. Visgi kalbėdamas apie lokalų karantiną ministras akcentuoja, kad jis neabejotinai būtų įvestas tuose miestuose, kuriuose sergamumo koronaviruso rodiklis siektų Raseinių lygį.

„Apie nacionalinį karantiną šiuo metu nėra galvojama ir, aišku, atmesti visiškai tokios galimybės turbūt nereikėtų, kad jis galėtų būti“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Veryga.

Visgi ministras akcentavo, kad lokalaus karantino scenarijus yra realus, jei miestas pasieks Raseinių, kuriuose šiuo metu įvestas karanatinas, sergamumo lygį.  

„Dėl miestų viskas priklausys nuo situacijos, nes jeigu kuris nors miestas pasieks tokį lygį, kaip buvo su Raseiniais, ten tikrai bus siūloma skelbti karantiną, nesvarbu, koks tai bus miestas: ar tai bus Vilnius, ar tai bus Kaunas, ar kažkokia kita Lietuvos vieta“, – patikino jis.

ELTA primena, kad karantino režimas Raseiniuose buvo įvestas praėjusį penktadienį. Numatyta, kad jis tęsis dvi savaites – iki spalio 23 d. imtinai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite