Angle down Atgal

A. Veryga ragina neiti į „Žalgirio“ rungtynes: nusipirkę bilietus paremkite klubą, tačiau neikite

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina gyventojus neiti į ketvirtadienį Kaune organizuojamas Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“ krepšinio rungtynes.

„Vertinu blogai tokį masinį dalyvavimą, bet man pats klausimas įdomus – visi laukia kažkokio stebuklingo draudimo, kad būtų būtinai uždrausta. Ar tikrai būtinai reikia ką nors uždrausti ir prie kiekvieno pastatyti po policininką, kad žmonės neateitų į rungtynes?“ – ketvirtadienį spaudos konferencijos metu sakė A. Veryga.

Pasak ministro, jis supranta sirgalius ir krepšinio klubus, tačiau paragino bilietus į rungtynes jau įsigijusius krepšinio gerbėjus nevykti stebėti varžybų gyvai.

„Jeigu jūs tikrai mylit savo komandą, nusipirkote bilietus, tokiu būdu padėjote klubui išgyventi, jis gali žaisti, gali funkcionuoti, galite ir neiti į tas rungtynes. Komanda, manau, puikiai supras, jeigu jūs taip ir pasielgsit – jūs pasielgsit pilietiškai, būsite parėmę klubą, įsigiję bilietus ir tuo pačiu būsite apsaugoję ir savo, ir ten kitų ateinančių žmonių sveikatą“, – kalbėjo A. Veryga.

Vis dėlto nusprendusius rungtynes stebėti gyvai ministras paragino „laikytis tvarkų“.

„Jos tam ir yra sukurtos – kad žmonės laikytųsi atstumų, dėvėtų kaukes, nesusigrūstų po to kažkur pagauti azarto, kai rungtynės įsibėgėja, – ir tada ta rizika bus tikrai santykinai valdoma“, – pridūrė ministras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite