Angle down Atgal

A. Veryga kreipėsi į medikus, prašydamas susitelkimo: pažadėjo priedus prie atlyginimų

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kreipėsi į medikus, ragindamas juos susitelkti. Pasak ministro, artimiausios savaitės bus itin sunkios, tačiau, patikino A. Veryga, atlyginimų priemokos su koronavirusu dirbantiems medikams bus mokamos.

„Noriu kreiptis į kolegas medikus, kuriems šiuo metu tenka sudėtingas uždavinys ir tenka mobilizuotis. Noriu pirmiausia padėkoti už darbą ir paraginti susitelkti, nes nebus lengvos artimiausios kelios savaitės. Tikrai neeilinėje situacijoje reikės ir neeilinių sprendimų“, – antradienį spaudos konferencijos metu kreipdamasis į šalies medikus, sakė A. Veryga.

Jo teigimu, įprastas medikų darbas ir jo organizavimas turės keistis.

„Reikės greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų, tai noriu paprašyti sąmoningumo, tolerancijos, kantrybės, nes tai yra visų mūsų bendras uždavinys“, – kalbėjo sveikatos apsaugos ministras.

A. Veryga pabrėžė, kad priedai medikams, dirbantiems sunkiomis darbo sąlygomis, bus mokami.

„Šiandien dar kartą gavau patikinimą iš Finansų ministerijos, kad tos priemonės, kurios veikė pavasarį karantino metu – kalbant apie papildomas priemokas medikams, kurie dirba su šiais pacientais, bus garantuotos ir šio karantino metu. Dar kartą prašome susitelkti ir kartu, neabejoju, šią situaciją galėsime suvaldyti, kaip ir kitos šalys“, – teigė ministras.

Trečiadienį Vyriausybė apsispręs dėl visuotinio karantino įvedimo, pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Rytoj Vyriausybei bus siūloma įvesti visuotinį karantiną nuo šios savaitės pabaigos, greičiausiai nuo šeštadienio vidurnakčio. Mano nuomonė buvo, kad tas penkias savivaldybes, kurios yra žalioje zonoje, palikti be visuotinio karantino, bet ministrai apsisprendė kitaip ir tos penkios savivaldybės irgi pateks į visuotinio karantino sąlygas“, – antradienį nuotolinėje spaudos konferencijoje sakė S. Skvernelis.

Pasak premjero, planuojama, kad visuotinis karantinas bus įvestas ne mažiau kaip trims savaitėms.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite