Angle down Atgal

A. Veryga apie medikų nenorą dirbti su COVDI-19 pacientais: nesuprantu, ką šie žmonės veikia medicinoje

Laikinai pareigas einantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pažėrė kritikos medicinos srities darbuotojams, kurie teigia neva esą verčiami dirbti su COVID-19 sergančiais pacientais. Visgi jis taip pat pridūrė, kad idealiu atveju darbuotojų skyrimas dirbti su koronavirusu sergančiais pacientais turėtų būti su jais aptariamas.

„Idealiu atveju būtų gerai, jei būtų susitariama su darbuotoju. Juolab kad tiems, kurie dirba su koronavirusu sergančiais pacientais, turi būti mokami priedai, kurie gali siekti netgi nuo 60 iki 100 proc. už darbą tokiomis sąlygomis. Manau, tai turėtų ir motyvuoti darbuotojus nebijoti užsiimti tokiu darbu“, – spaudos konferencijoje teigė jis.

A. Veryga taip pat teigė nesuprantąs, ką medicinoje veikia žmonės, kurie rodo nenorą dirbti su COVID-19 pacientais.

„O kalbant bendrai apie darbą su COVID-19 sergančiais pacientais, tai ne pirma istorija, kai girdime nenorą su jais dirbti. Man tikrai labai didelį nerimą sukėlė straipsniai, kai buvo skelbiami studentų pasisakymai, kad jie neva buvo verčiami atlikti praktiką su pacientais, kurie serga COVDI-19. Aš nuoširdžiai nesuprantu, ką šie žmonės veikia medicinoje, kodėl jie rinkosi tokią profesiją. Nes medikai pacientų nesirenka, tai yra mūsų profesija, mūsų darbo dalis“, – piktinosi jis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (4)

Taip pat skaitykite