A. Skuja pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate - aštuntas

Šiauliai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

9432

Penktadienį Londone (Didžioji Britanija) prasidėjusio pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato vyrų ieties metimo (F46 grupė) varžybose kuršėniškis Andrius Skuja užėmė aštuntąją vietą.

24-erių metų lietuvis sėkmingiausiu - trečiuoju - bandymu įrankį numetė lygiai 45 m ir net 5 m 88 cm pagerino asmeninį rekordą. Pirmuoju bandymu A. Skuja ietį nusviedė 41 m 71 cm, antruoju - 41 m 53 cm, ketvirtuoju - 40 m 32 cm, penktuoju - 41 m 15 cm, šeštuoju - 39 m 65 cm.

„Esu labai patenkintas. „Užmečiau“ 45 metrus ir beveik šešiais metrais pagerinau. Tikrai tuo džiaugiuosi. Nors ietis nėra mano stipriausia vieta, bet džiaugiuosi rezultatu“, - pasitenkinimo neslėpė A. Skuja.

Pasaulio čempionu tapo Indijos atstovas Sundaras Gurjaras (60 m 36 cm). Antrąją vietą užėmė Dinešas Heratas (Dinesh Herath, 57 m 93 cm) iš Šri Lankos, trečiąją - kinas Guo Čunliangas (Guo Chunliang, 56 m 14 cm).

Šioje grupėje varžėsi devyni lengvaatlečiai.

A. Skuja Londone dar startuos disko metimo ir rutulio stūmimo varžybose. Sportininkas neslepia, kad šiuose sektoriuose jo ambicijos didesnės.

„Dėl disko nežinau, nes bus daug varžovų -net apie 14. Stipriausia mano rungtis - rutulio stūmimas. Tai tikiuosi ten užimti aukštesnę vietą“, - sakė A. Skuja.

Planetos neįgaliųjų lengvosios atletikos pirmenybėse iš viso dalyvauja 10 Lietuvos sportininkų.