Angle down Atgal

A. Širinskienė: vietoj dialogo opozicija rodo nepagarbą

Parlamentarė Agnė Širinskienė sako, kad valdantieji girdi prezidentės kvietimą partijoms megzti dialogą, tačiau nepagarbus opozicijos elgesys, manierų trūkumas ir baksnojimas pirštu neleidžia dirbti konstruktyviai. Tuo tarpu provokuojančio elgesio Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) frakcijos lyderio veiksmuose politikė neįžvelgia.

„Tikrai manyčiau, kad ponui Landsbergiui reikėtų gerokai pergalvoti savo elgesį. (...) Nuo arogantiško elgesio niekada neapsaugos niekas, tas pat ir dėl pietų su prezidente“, - LRT laidoje „Dienos tema“ sakė Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė.

Paklausta, ar to paties neįžvelgia „valstiečių“ lyderio elgesyje, politikė nukreipė temą. „Iš frakcijos seniūno (R. Karbauskio. - ELTA) tikrai nemačiau kažkokios reakcijos ar badymo pirštu į žmones, tačiau man įdomu prezidentės dialogas ir kvietimas diskusijai. Ir ta forma, bent jau spaudos konferencijoje, buvo pasirinkta labai įdomi“, - sakė Seimo narė.

Tuo tarpu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja Irena Degutienė, LRT laidoje pripažino Seime matanti per daug asmeniškumų. „Yra žodžių karas. Kartais būna tiek iš valdančiosios daugumos pusės, reikia pripažinti, būna ir iš opozicijos pusės, ne visada pamatuotas“, - sakė konservatorė.

Paklausta, ar tikisi konstruktyvaus darbo su valdančiaisiais, I. Degutienė pareiškė, kad per vasarą sukauptas optimizmas klausant valdančiųjų retorikos ir pasisakymų sparčiai blėsta.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite