Sportas2018 m. Gruodžio 2 d. 22:07

A. Paulauskas tapo Europos jėgos trikovės čempionu

Telšiai

62846

Kaune sekmadienį pasibaigusiame Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate aukso medalį iškovojo lietuvis Amandas Paulauskas. Lietuvis triumfavo vyrų svorio kategorijoje iki 120 kg.

Lietuvos sportininkas trikovėje surinko 907,5 kg.

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė lenkai Piotras Sadowskis (900 kg) ir Mateuszas Grzesikas (872,5 kg).

A. Paulauskas iškovojo mažąjį aukso medalį štangos spaudime (250 kg). Štangos atkėlime (340 kg) jis buvo ketvirtas, o pritūpimuose su štanga (317,5 kg) - penktas.

Vyrų svorio kategorijoje per 120 kg lietuvis Tadas Gečas (835 kg) užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo estas Siimas Rastas (955 kg).

Medaliais Lietuvos sportininkai džiugino ir kitomis čempionato dienomis.

Jaunių merginų kategorijoje per 84 kg triumfavo Ieva Vinkšnaitė (427,5 kg).

Jaunimo vaikinų svorio kategorijoje iki 105 kg lietuvis Jokūbas Stasiulis (787,5 kg) iškovojo bronzos medalį. Štangos spaudime jis pelnė mažąjį sidabro apdovanojimą.

Vaikinų jaunimo grupėje startavęs Nojus Čypas pagerino pasaulio jaunimo rekordą štangos atkėlime (261 kg). Šioje rungtyje jis pelnė mažąjį aukso medalį. Bendroje trikovės rikiuotėje jis liko ketvirtas.

Jaunimo vaikinų svorio kategorijos iki 59 kg varžybose bronzos medalį iškovojo Vidmanas Žibūda (380 kg). Jis buvo trečias ir visose atskirose rungtyse.

Suaugusių tarpe mažuosius bronzos medalius iškovojo Albertas Motiečius (iki 74 kg, štangos spaudimas) ir Paulius Morkvėnas (iki 105 kg, štangos spaudimas).

Šalių įskaitoje Lietuvos vyrai užėmė aštuntąją vietą.