Angle down Atgal

A. Orlauskas organizuoja „Didįjį šeimos gynimo maršą“

Humoristas Artūras Orlauskas kartu su kitais visuomenininkais organizuoja „Didįjį šeimos gynimo maršą“, jo metu automobilių kolona važiuos nuo Klaipėdos iki Vilniaus, o mitingą planuojama užbaigti koncertu Vingio parke. Orlauskas teigia, kad šiuo mitingu siekiama apginti šeimos vertybes ir atkreipti valdžios dėmesį į „per prievartą brukamą“ Stambulo konvenciją.

„Mes didžiojo šeimos gynimo maršo organizatoriai ir dalyviai atsakingai pareiškiame, kad taikaus maršo tikslas yra atkreipti pasiklydusios vertybėse Seimo daugumos dėmesį. Tauta ir kiekvienas Lietuvos respublikos pilietis turi teisę ginti visas Lietuvos konstitucijoje įtvirtintas vertybes.

Visi prisijungę prie didžiojo šeimos gynimo maršo nepritaria ultraradikalių globalistinių organizacijų ir prieštaringai vertinamų bendruomenių brukamai „gender“ ideologijai, vaikystės seksualizavimui, tradicinės šeimos vertybių menkinimui ir niekinimui. Ir ryžtingai pasisako prieš bet kokius bandymus neatsiklausus tautos priiminėti įstatymus, kurie prieštarauja visuotinai priimtoms moralės normoms ir vertybėms“, – šeštadienį savo „Facebook“ paskyros vaizdo įraše teigė A. Orlauskas.

Aktyviai prieš LGBT asmenų partnerystę pasisakantis humoristas savo pranešime teigė, kad maršas įvyks panaikinus judėjimo tarp savivaldybių apribojimus.

„Nuo Klaipėdos iki Vilniaus automobiliais, kitos automobilių kolonos įsijungia į bendrą koloną. Su finaliniu mitingu – koncertu, planuojama Vingio parke. Renginio pavadinimas „Stipri šeima – stipri valstybė“.

„Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas, valstybė saugo šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę. (...) Kodėl dabar priešiškos valstybei jėgos nori per jėga brukamą Stambulo konvenciją sutrypti Lietuvos respublikos konstituciją ir visuomenės bei valstybės pagrindą – šeimą? Kodėl neskelbiamas referendumas visai tautai svarbiu klausimu?“, – paskelbtame vaizdo įraše piktinosi A. Orlauskas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite