Angle down Atgal

A. Navalnas išplatino pirmąją savo nuotrauką iš ligoninės palatos

Rusų opozicionierius Aleksejus Navalnas socialiniame tinkle „Instagram“ publikavo pirmą įrašą po to, kai buvo pažadintas iš dirbtinės komos, į kurią paniro bandžius jį nunuodyti.

„Sveiki, tai Navalnas. Aš jūsų pasiilgau. Aš vis dar beveik nieko negaliu padaryti, bet vakar visą dieną galėjau kvėpuoti pats. Tiesiog pats. Nenaudojau jokios išorinės pagalbos, net paprasčiausio vožtuvo gerklėje. Man labai patiko. Nuostabus, daugelio neįvertintas procesas. Aš rekomenduoju“, – savo paskyroje paskelbė opozicionierius.

44 metų A. Navalnas rugpjūčio 20 d. pasijuto blogai skrydžio iš Tomsko į Maskvą metu. Lėktuvas neplanuotai nutūpė Omske ir A. Navalnas komos būsenos buvo nuvežtas į Omsko ligoninę. Rugpjūčio 22-ąją jis buvo pervežtas į kliniką „Charite“ Berlyne.

Rugsėjo 2 d. Vokietijos pareigūnai, remdamiesi šalies kariuomenės laboratorijos išvadomis, paskelbė, kad A. Navalno organizme aptikta nuodų iš nervus paralyžiuojančių medžiagų grupės „Novičiok“ pėdsakų. Rusijos pareigūnai savo ruožtu pareiškė, kad dar per anksti daryti galutines išvadas dėl A. Navalno komos priežasčių, ir pareikalavo Vokietijos pateikti įrodymus.

Rugsėjo 7-ąją klinika „Charite“ paskelbė, kad A. Navalnas pabudo iš dirbtinės komos, jo būklė pagerėjo.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite