Angle down Atgal

A. Miškinienė – apie bendradarbiavimą su Veisiejų technologijos ir verslo mokykla

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai susitiko su Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovais.

Tai jau antras susitikimas, kurio metu buvo kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes, pristatytas konkretus numatomų veiksmų planas. Itin daug dėmesio skirta diskusijoms apie suaugusiųjų švietimą bei persikvalifikavimą, naujų programų kūrimą.

„Labai svarbu tinkamai identifikuoti mūsų rajone ir gretimuose rajonuose gyvenančių žmonių norus ir siekius. Norintiems studijuoti ir įgyti aukštąjį išsilavinimą, reikiamų žinių ir įgūdžių pagrindą suteikia Lazdijų rajone esančios gimnazijos bei mokyklos. Jose dirba profesionalūs, savo darbą išmanantys pedagogai. Tiems jauniems žmonėms, kurie nori įgyti praktišką profesiją ar persikvalifikuoti, mano manymu, yra tinkamas pasirinkimas – Veisiejų technologijos ir verslo mokykla. Tai jokiu būdu nėra konkurencija, nes Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos tikslinė grupė skiriasi nuo kitų, rajone esančių ugdymo įstaigų. Veisiejų technologijos ir verslo mokyklą dažniausiai renkasi moksleiviai ir suaugę žmonės norintys įgyti profesiją arba persikvalifikuoti. Dėl to turime pasiekti, kad profesinis mokymas būtų tikrai naudingas, kad siūlomos programos atitiktų tiek jaunino, tiek suaugusiųjų lūkesčius“, – apie susitikime aptartus klausimus kalbėjo savivaldybės merė A. Miškinienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite