A lygos sugrįžimo rungtynėse – svarbi „Kauno Žalgirio“ pergalė

Kaunas

S. Čirbos nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

147524

Po kiek ilgesnės nei mėnesio pertraukos į Lietuvos futbolo stadionus sugrįžo A lygos batalijos. Sekmadienį susitikimus sužais visos šešios čempionato komandos, o pirmoje dienos dvikovoje „Kauno Žalgirio“ futbolininkai svečiuose 2:1 nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Pirmąjį rungtynių įvartį pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą 38 min. pelnė Gratas Sirgėdas.

Kauniečių ekipos saugas sulaukė tikslaus perdavimo iš Emmanuelio Davido ir technišku smūgiu kaire koja į tolimąjį vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką.

Jau skaičiuojant paskutines rungtynių minutes „Kauno Žalgirio“ persvarą padvigubino vieno rezultatyviausių lygos futbolininkų Lino Pilibaičio tikslus smūgis.

Nors pirmą L.Pilibaičio bandymą smūgiuoti atrėmė „Bangos“ vartų sargas Ignas Driomovas, svečių futbolininkas pirmasis suskubo prie netoli atšokusio kamuolio ir įrideno jį vartus.

Su 8 įvarčiais L.Pilibaitis rezultatyviausiųjų sąraše tik vienu tiksliu smūgiu atsilieka nuo lyderio Hugo Videmonto.

„Bangai“ 90+3 min. paguodos įvartį po varžovų klaidos išmušant kamuolį pelnė Skirmantas Rakauskas, tačiau laiko pakovoti dėl taško šeimininkams nebeliko.

34 taškus savo sąskaitoje turintis „Kauno Žalgiris“ bent kelioms valandoms aplenkė Vilniaus „Žalgirį“ ir palypėjo į antrąją poziciją.

„Banga“ su 15 taškų yra saugioje ketvirtoje pozicijoje.