Angle down Atgal

A lygos pajūrio derbis: neįmuštas „Palangos“ baudinys ir „Atlanto“ pergalė

Sekmadienį Palangoje baigėsi 21-asis Lietuvos futbolo A lygos turas. Paskutinėse rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ 2:0 nugalėjo „Palangą“.

Vienuoliktą rungtynių minutę „Palanga“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, bet 11 metrų baudinio nerealizavo Sergejus Mosnikovas.

54 minutę savo šanso nepraleido Darvydas Šernas, kuris įmušė 11 metrų baudinį ir išvedė „Atlantą“ į priekį.

Jau per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį pridėjo Deividas Dobrecovas.

Klaipėdos klubas su 19 taškų įsitvirtino šeštoje A lygos vietoje. „Palanga“ turi 13 taškų ir užima paskutinę vietą.

„Palanga“ yra vienintelė komanda šiame A lygos sezone, kuriai per rungtynes nepavyko išsaugoti vartų „sausų“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.