A lygoje - užtikrintos „Žalgirių“ pergalės

Lietuvos futbolo A lygos antrojo turo rungtynėse šeštadienį vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo Panevėžio „Panevėžio“ ekipą.

Svečiams du įvarčius pelnė Tomislavas Kišas (53 ir 90+2 min.), vieną - Victoras Perezas (18).

„Žalgiris“ (6 tšk.) tapo čempionato lyderiu, o „Panevėžys“ (0 tšk.) yra septintas

Kitose rungtynėse „Kauno Žalgiris“ savo aikštėje net 6:1 (2:0) nugalėjo antrą iš eilės triuškinamą nesėkmę patyrusią „Palangą“.

Pirmą pergalę iškovoję šeimininkai rungtynes pradėjo ryžtingai ir jau 14-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai į ataką prisijungęs Egidijus Vaitkūnas gražiu smūgiu iš maždaug 20 metrų nuginklavo Tadą Norbutą.

„Palanga“ kėlinio viduryje sužaidė gana sėkmingą atkarpą ir nors pavojingų progų nesukūrė, tačiau „Kauno Žalgirio“ gynėjai turėjo daugiau darbo. Vis dėlto svečių gynyba ir šiame mače buvo itin skylėta.

40-ąją minutę po Roko Krušnausko perdavimo iš dešiniojo krašto taikliai iš arti smūgiavo Joao Figueiredo. Maža to, brazilas pasižymėjo dar du sykius - 50-ąją bei 59-ąją minutėmis.

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nesustojo: 67-ąją minutę savo debiutinį įvartį A lygoje pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Renato Matosas, o 73-iąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė „Palangos“ gynėjas Thomasas Phibelas.

Vis dėlto svečiams pavyko pelnyti garbės įvartį ir tą jie padarė pačioje susitikimo pabaigoje. 86-ąją minutę „Palangos“ legionierius iš Rusijos Ivanas Baklanovas techniškai išpildė baudos smūgį ir pelnė pirmą savo įvartį šiame sezone.

Palangiškiai per dvejas rungtynes praleido net 11 įvarčių, o abu sykius pasižymėjo po baudos smūgių.