A lyga turi naują lyderį: „Sūduva“ sutriuškinta Kaune

Pexels.com nuotr.

Likus šešiems turams iki čempionato pabaigos Lietuvos futbolo A lyga turi naują lyderį. Juo tapo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, pasinaudoję Marijampolės „Sūduvos“ nesėkme – suvalkiečiai išvykoje net 0:3 nusileido „Kauno Žalgiriui“.

Kiek anksčiau Gargždų „Bangą“ 1:0 nugalėję vilniečiai ir „Sūduva“ dabar turi po 32 taškus, tačiau „Žalgiris“ lenkia Marijampolės komandą pagal įvarčių santykį.

Pergalę „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione šeimininkams užtikrino įvarčiai antrajame kėlinyje.

Pirmąjį klastingu smūgiu 52-ąją minutę pelnė legionierius iš Nigerijos Philipas Otele, klastingu smūgiu nuginklavęs „Sūduvos“ vartininką Ivaną Kardumą.

Skirtumą 79-ąją minutę padvigubino Linas Pilibaitis – jis, kaip ir Ph.Otele, smūgiavo į dešinįjį vartų kampą, o I.Kardumas kamuolio vėl nepasiekė.

Jau po kelių minučių svečių iš Marijampolės viltys galutinai subliuško – trečią įvartį nuo vienuolikos metrų žymos pelnė Jurijus Bušmanas.

„Sūduvai“ tai tapo vos antrąja nesėkme šį sezoną. Tiesa, ankstesnė taip pat buvo triuškinanti – marijampoliečiai liepą 0:4 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.

Įdomu tai, kad penktadienio vakaro rungtynėms teisėjavo Manfredas Lukjančukas, dirbęs ir skandalingai pagarsėjusiose „Sūduvos“ ir „Bangos“ rungtynėse, kai marijampoliečiai buvo nubausti net keturiomis raudonomis kortelėmis.

Po dviejų pralaimėjimų pergalę pasiekę kauniečiai vis dar išlaiko šansus pakovoti dėl titulo – 25 taškus turinčius Roko Garasto auklėtinius nuo lyderių skiria 7 taškai.