A lyga Panevėžyje – „Sūduvos“ pergalė ir O.Verbicko trauma

Marijampolė

Penktadienį Lietuvos futbolo A lygoje prasidėjo septintasis turas. Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Panevėžį“.

33-ią rungtynių minutę Eligijus Jankauskas iš arti nukreipė kamuolį į vartus standartinės padėties metu ir išvedė į priekį „Sūduvą“.

Tačiau jau 40 minutę rezultatą išlygino šeimininkai. Po pakelto kampinio aukštai pašokęs Vytas Gašpuitis galva kamuolį nukreipė į vartus.

74 minutę Šarūnas Jurevičius nesugavo į baudos aikštelę perduoto kamuolio, tad Sandro Gotalas jį pasiuntė į vartus.

„Sūduvos“ pergalę apkartino vieno iš lyderių trauma. Net neįpusėjus pirmajam kėliniui dėl kojos traumos aikštę turėjo palikti ir į ligoninę buvo išvežtas Ovidijus Verbickas.

Marijampolės klubas su 15 taškų pakilo į pirmą A lygos vietą.

Per septynis turus pergalės skonio dar nepatyręs „Panevėžys“ turi tik tašką ir yra paskutinis A lygoje.