A.Keene vedamas “Gintra-Universitetas” pranoko gargždiškes

Šiauliai

Vilius DambrauskasŠaltinis: Etaplius.lt

148533

Septynioliktąją pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse iškovojo čempionų titulą jau užsitikrinusios Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkės.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Šiauliuose 6:1 (3:0) pranoko Gargždų “Bangos” vienuolikę.

Įvarčiai:

“Gintra-Universitetas”: A.Keene – 3, R.Jonušaitė, D.Gailevičiūtė ir A.Carchio po 1.

“Banga”: D.Dockaitė – 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, A.Ročane (46′ min. G.Toropovaitė), A.Keene, D.Gailevičiūtė, A.Carchio (46′ min. R.Mucherera), M.Davidson (46′ min. T.Corneil), J.Ayers, P.Sarkanaitė, R.Jonušaitė.

Praėjusį savaitgalį komandos gretose buvo kilusi savotiška sumaištis, kai kelios futbolininkės sunegalavo. Įvertinant galimas rizikas buvo nuspręsta informuoti LMFA apie susidariusią situaciją bei nukelti turo rungtynes prieš “Kauno Žalgirį”. Simptomus jaučiančioms žaidėjoms buvo atlikti koronaviruso infekcijos testai, kurie parodė neigiamus rezultatus, o tuomet komanda sugrįžo į treniruočių procesą.

Vis tik dalis žaidėjų dar jaučia peršalimo padarinius, o šiose rungtynėse komandai dėl šių priežasčių negalėjo padėti Jelena Čubrilo bei Amanda Kass.

Šiaulietes šįkart į pergalę vedė “hat-tricku” pasižymėjusi Alika Keene. Būtent amerikietės tikslus smūgis 26-ąją mačo minutę atidarė aikštės šeimininkių įvarčių sąskaitą, o 32-ąją dar vienu tolimu smūgiu ji padvigubino mūsiškių persvarą – 2:0.

Iki pertraukos dar vieną įvartį pridėjo Abby Carchio, o komandos į rūbines patraukė rezultatui esant 3:0.

Antroje susitikimo dalyje toliau dominavusias Lietuvos čempiones pirmaujant jau 5:0 netikėtai užklupo varžovių ataka pasibaigusi garbės įvarčiu – 5:1.

Besibaigiant rungtynėms pasižymėjo ir Dovilė Gailevičiūtė padėjusi galutinį tašką – 6:1.