Sportas2019 m. Birželio 23 d. 20:48

A. Jasikonis pasaulio motokroso čempionato etape Vokietijoje - dešimtas

88915

Savaitgalį Vokietijoje vykusiame dešimtajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė dešimtąją vietą.

21-erių metų A. Jasikonis pirmosiose lenktynėse finišavo 12-as, o antrosiose - septintas. Jis pelnė 23 įskaitinius taškus.

Etape nugalėjo abejas lenktynes laimėjęs slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 50 tšk.). Antrąją vietą užėmė šveicaras Arnaud Tonusas („Yamahak“, 42 tšk.).

Bendroje įskaitoje A. Jasikonis su 249 taškais bendroje įskaitoje lieka šeštoje pozicijoje.

Pirmauja T. Gajseris (441 tšk.), o antras yra italas Antonio Cairolis (KTM, 358 tšk.). Iš viso klasifikuoti 39 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. 11-asis iš jų vyks liepos 7 dieną Indonezijoje.