A. Jasikonis pasaulio motokroso čempionato etape Latvijoje - 14-as

Utena

A. Jasikonio asmeninio archyvo nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

88057

Savaitgalį Latvijoje vykusiame devintajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė 14-ąją vietą.

21-erių metų A. Jasikoniui nesėkmingai susiklostė pirmasis važiavimas, kurio metu sugedo jo motociklo stabdžiai ir jis finišo nepasiekė. Antrosiose lenktynėse mūsiškis užėmė septintąją vietą ir pelnė 14 įskaitinių taškų.

Etape nugalėjo slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 40 tšk.). Antrąją vietą užėmė prancūzas Romainas Febvre („Yamaha“, 40 tšk.), trečiąją - šveicaras Arnaud Tonusas („Yamahak“, 40 tšk.). Pirmose lenktynėse antras buvęs čempiono titulą ginantis italas Antonio Cairolis (KTM) antrosiose lenktynėse patyrė traumą.

Bendroje įskaitoje A. Jasikonis su 226 taškais bendroje įskaitoje iš penktosios pozicijos smuktelėjo į šeštąją.

Pirmauja T. Gajseris (391 tšk.), o antras yra A. Cairolis (358 tšk.). Iš viso klasifikuoti 37 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. Dešimtasis iš jų vyks birželio 23 dieną Vokietijoje.