A. Jasikonis pasaulio motokroso čempionato etape Italijoje - 11-as

Utena

Soc. tinklo nuotr.

95216

Sekmadienį Italijoje surengtame 15-ajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė 11-ąją vietą.

Šią savaitę sutartį su dabartine komanda pratęsęs 21-erių metų A. Jasikonis pirmosiose lenktynėse finišavo septintas, o antrosiose - 13-as. Jis pelnė 22 įskaitinius taškus.

Etape nugalėjo abejas lenktynes laimėjęs olandas Glennas Coldenhoffas (KTM, 50 tšk.). Antrąją vietą užėmė šveicaras Jeremy Seeweris („Yamaha“, 42 tšk.), trečiąją - sezono lyderis slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 38 tšk.).

A. Jasikonio komandos draugas latvis Pauls Jonass (31 tšk.) liko penktas.

Bendroje įskaitoje A. Jasikonis su 377 taškais išsaugojo šeštąją poziciją.

Ir toliau užtikrintai pirmauja T. Gajseris (664 tšk.), o antras yra J. Seeweris (481 tšk.). Iš viso klasifikuoti 52 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. 16-asis iš jų vyks rugpjūčio 25 dieną Švedijoje.