A. Jasikonis antrajame pasaulio motokroso čempionato etape užėmė šeštąją vietą

Utena

Asmeninio archyvo nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

77109

Savaitgalį Didžiojoje Britanijoje vykusiame antrajame pasaulio motokroso čempionato (MXGP) etape „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ komandai atstovaujantis lietuvis Arminas Jasikonis užėmė šeštąją vietą.

Pirmosiose lenktynėse sekmadienį 21-erių metų A. Jasikonis finišavo devintas, o antrosiose - ketvirtas. Iš viso šiame etape A. Jasikonis pelnė 30 taškų.

Etape nugalėjo čempionato lyderis ir praėjusių metų vicečempionas italas Antonio Cairolis (KTM, 47 tšk.). Antrąją vietą užėmė slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 45 tšk.).

Bendroje įskaitoje po dviejų etapų A. Jasikonis su 56 taškais užima šeštąją poziciją. Pirmauja A. Cairolis (97 tšk.). Antras yra T. Gajseris (89 tšk.), trečias - prancūzas Gautier Paulinas (74 tšk.). Iš viso klasifikuoti 28 motokrosininkai.

Iš viso pasaulio motokroso čempionatą sudaro 20 etapų. Trečiasis iš jų vyks kovo 31 dieną Olandijoje.