Angle down Atgal

A. Jagelavičiūtė oficialiai skiriasi su M. Volkumi: skyrybų dokumentai pasiekė teismą

Dar visai neseniai Lietuvą apskriejo žinia, kad stilistė, mados ikona Agnė Jagelavičiūtė skiriasi su savo vyru Mantu Volkumi. Apie santuokos griūtį Agnė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“, pasidalijusi jautria žinute. Moteris atviravo, kad jau kurį laiką su sutuoktiniu nesijaučia laimingi.

Trečiadienio popietę paaiškėjo, kad skyrybų dokumentai jau pasiekė teismą. Sutuoktinių skyrybų posėdis teisme vyks ketvirtadienį – pora skirsis abiejų bendru sutikimu.

A. Jagelavičiūtė jau prieš kurį laiką yra atviravusi, kad jei ne jųdviejų sūnus Leonas, su M. Volkumi tikriausiai būtų jau seniausiai išsiskyrę.

„Mes – suaugę žmonės, mums nereikėjo pasitikrinti, ar neišsiskirsime. Galiu pasakyti, kad jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę todėl, kad abu esame sunkaus charakterio. Aš seniai būčiau trenkusi durimis, o gal ne aš – tikriausiai Mantas būtų trenkęs durimis pirmas. Vaikas mus labiausiai laiko kartu, todėl mes stengiamės nerodyti savo ambicijų, nes ambicijos griauna šeimą”, – prieš metus sakė Agnė.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad A. Jagelavičiūtė ir M. Volkus aukso žiedus sumainė 2013 metais.

Tai jau antroji stilistės santuoka. 2004 metais Agnė ištekėjo už verslininko Vytauto Martinaičio, tačiau pora po dvejus metus trukusios santuokos išsiskyrė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite