Angle down Atgal

A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka naujoms knygoms papildomai gavo 27 tūkst. eurų

Gegužės pradžioje Kultūros ministerija visos šalies bibliotekoms papildomai skyrė beveik du milijonus eurų knygoms ir dokumentams įsigyti. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka papildomai gavo daugiau nei 27 tūkst. eurų. Gautos lėšos turėjo būti panaudotos iki liepos 1 d.

„Kultūros ministerija 2020 metams dokumentų ir knygų įsigijimui buvo skyrusi apie 36 tūkst. eurų. Papildomai dar gavome daugiau kaip 27 tūkst. eurų – tai išties didelė suma, kuri nudžiugins bibliotekos lankytojus", – sakė bibliotekos Dokumentų komplektavimo ir tvarkymo skyriaus vedėja Milda Laurinavičienė.

Už šiemet iš Kultūros ministerijos gautas lėšas biblioteka jau nupirko apie 3000 knygų ir dokumentų. Gavusi papildomą finansavimą biblioteka įsigijo dar 2709 knygas ir kitų dokumentų.

„Iš papildomai gautų lėšų įsigijome grožinės literatūros, atnaujinsime skaityklų (šakinės literatūros), kraštotyros fondus. Pagal rekomendacijas beveik 30 proc.lėšų buvo skirta papildyti Lietuvos autorių grožinės literatūros kūriniais, metų knygos rinkimams bei kitoms skaitymo skatinimo iniciatyvoms atrinktais leidiniais. Taip pat įsigijome apie 70 vienetų įvairiausių stalo žaidimų", – džiaugėsi bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite