Angle down Atgal

A. Guoga neigia, kad būdamas parlamentaru dirba kitur: kol esu Seimo narys, atlygio negaunu

Seimo atstovams prakalbus apie galimą apkaltą, su „darbiečiais“ į Seimą išrinktas, tačiau mandato atsisakyti siekiantis verslininkas Antanas Guoga tvirtina, kad yra suspendavęs savo įgaliojimus visose ankstesnėse pareigose. Jis tikina, kad turi visus tą patvirtinančius įrodymus.

„Gaunu labai daug pasiūlymų iš įvairių savo įmonių, kur esu investavęs. Visur neatsisakau padėti. Bet pradėsiu darbą ir gausiu atlygį įvairiuose projektuose tik po to, kai būsiu oficialiai atleistas iš Seimo nario pareigų. Tai visi, kam įdomu, gali būti ramūs. Jokių sąmokslų ar intrigų nebuvo ir nebus. Visose pareigose, kur esu sutikęs būti anksčiau, esu be jokių išimčių suspendavęs visus įgaliojimus. Jokių aktyvių pozicijų neturiu. Atlygio negaunu ir negavau nuo pirmos iki paskutinės dienos, kol esu Seimo narys“, – feisbuke ketvirtadienį rašė A. Guoga.

„Jeigu kažkam reikės, tai pasiruošęs pateikti visus įrodymus. Tai neieškokime juodos katės juodame kambaryje, ypač, jeigu jos ten iš viso nėra“, – pridūrė jis.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį nepanaikino A. Guogos Seimo nario mandato, nes jis posėdyje negalėjo dalyvauti fiziškai. Kaip teigė politikas, jis parlamentaro mandato nusprendė atsisakyti dėl to, kad su „darbiečiais“, anot jo, nebeįmanoma įgyvendinti prieš Seimo rinkimus duotų pažadų visuomenei.

A. Guogos mandato atsisakymo klausimą Vyriausioji rinkimų komisija buvo numačiusi svarstyti ketvirtadienį. Visgi, kaip informavo pats A. Guoga, šiuo metu jis yra išvykęs į užsienį, todėl į posėdį negali atvykti.

Kaip skelbė žiniasklaida, A. Guoga, vis dar būdamas Seimo nariu, grįžo vadovauti įmonei „Cypherpunk Holdings“. Apie tai įmonė paskelbė oficialiame savo pranešime.

ELTA ketvirtadienį skelbė, kad Seimo Etikos ir procedūrų komisija ketina aiškintis dėl A. Guogos grįžimo vadovauti įmonei „Cypherpunk Holdings“ aplinkybių. Komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė pabrėžia, kad situaciją, kai politikas, dar būdamas parlamento nariu, grįžta į verslą, svarbu išsiaiškinti, kad ateityje tokios situacijos nepasikartotų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite