Angle down Atgal

A. Dulkys dėl pradinukų kaukių dėvėjimo užtikrinimo: nepaversime ugdymo įstaigų kontrolės štabu

Trečiadienį įsigaliojus reikalavimui pradinių klasių mokiniams ugdymo įstaigose dėvėti medicinines kaukes, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad kaukių dėvėjimą būtina užtikrinti, tačiau, anot ministro, privaloma vaikus edukuoti apie šio reikalavimo svarbą, o ne bausti.

„Aš tikiuosi, kad nepaversime ugdymo įstaigų tiesiog tokiu kaip kontrolės štabu, kur tiesiog viskas kiekviename žingsnyje kontroliuojama. Manau, kad čia yra viena iš tų situacijų, kai mes kalbame, kad prie pandemijos valdymo galime prisidėti visi, tai čia tiesiog reikia edukacijos, dėmesio, nereikia čia bausmių, nereikia vaikų gąsdinti, tiesiog reikia jiems padėti jas naudoti teisingai“, – trečiadienį kalbėjo A. Dulkys.

Ministras patikino, kad esant poreikiui kaukes finansuoti, išlaidos bus kompensuojamos.

„Yra aptartas mechanizmas, kaip, pateikus dokumentus, išlaidos bus kompensuojamos Finansų ministerijos. Tiesiog tai naujas procesas, kuriame reikia susistyguoti visiems savo veiksmus“, – teigė ministras.

Pimename, kad trečiadienį Lietuvoje įsigalioja Vyriausybės priimtas sprendimas pradinių klasių mokiniams mokyklose dėvėti medicinines kaukes.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite