Angle down Atgal

A. Dulkį kviečia į posėdį: ministras aiškinsis dėl neskaidrių COVID-19 skiepijimo atvejų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija ketvirtadienį kviečia sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį pasiaiškinti ir prisiimti atsakomybę dėl šalyje daugėjančių neskaidriai organizuojamų skiepijimų nuo COVID-19 atvejų.

„Valstiečiai“ akcentuoja, kad opozicijai nerimą kelia, jog Vyriausybė drauge su Sveikatos apsaugos ministerija neužtikrina skaidraus prioritetine tvarka skiepijimų asmenų sąrašo sudarymo, į jį papuola asmenys, su sąrašų sudarytojais turintys įvairių asmeninių ryšių, taip aplenkiantys tuos žmones, kurie yra rizikos grupėje ar pirmose gretose kovoja su COVID-19.  

LVŽS frakcijos Seime seniūnė Aušrinė Norkienė pabrėžia, kad valstybės demokratijai didžiausią žalą daro žmonių skirstymas, kurį toleruoja aukščiausi valstybės pareigūnai ir skatina valdančiųjų partijų atstovai. Seniūnės teigimu, žiniasklaidos atskleisti faktai patvirtina, kad ministras A. Dulkys nesugeba užtikrinti sklandžios tvarkos, gyvena tik skambių deklaracijų apie skaidrumą pasaulyje, taip rūpindamasis tik viešaisiais ryšiais, o ne realiais darbais. 

A. Norkienė teigia, kad opozicinės frakcijos ministrui turi daug klausimų, nes visuomenė nemato jokių skiepijimo nuo COVID-19 pasirengimo ženklų, tampa visiškai neaišku, kaip bus vykdomas visuotinis vakcinavimas, kai bus skiepijama visa populiacija, ne tik rizikos grupės.

Į organizuojamą posėdį kviečiamos ir kitos Seimo opozicinės frakcijos.

Ministras ketvirtadienį Seimo posėdyje taip pat atsakinės ir į parlamentarų raštu pateiktus klausimus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite