A. Čekavičius – nuotolinio sportinių žinių konkurso nugalėtojas

Kaunas

fotodarius.lt nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

128770

Penktadienį pasibaigusiame tris savaites trukusiame pirmajame nuotoliniame sportinių žinių konkurse paaiškėjo čempionas.

Po antrojo finalinio žaidimo bendroje įskaitoje daugiausiai taškų surinko ir nugalėtoju tapo Jonavos krepšinio mėgėjų lygos tarybos pirmininkas, verslininkas Aloyzas Čekavičius, surinkęs 60442 taškus ir finaliniame žaidime iš viso teisingai atsakęs į 45 klausimus iš 76 (59,21%).

Antrąją vietą vos vos nuo čempiono atsilikęs užėmė Martynas Šimulis (59590 t.), o trečioje vietoje liko Benas Nakutis (47009 t.). Visi prizininkai kitą savaitę bus apdovanoti atminimo medaliais ir dovanėlėmis, o A.Čekavičius - ir nugalėtojo taure.

Nuotoliniame sportinių žinių konkurse kovėsi 16 dalyvių, iš kurių po kelių etapų liko tik 5 stipriausi, kurie šiandien ir antradienį varžėsi finaliame etape, sudarytame iš dviejų žaidimų. Per visą konkurso laikotarpį stipriausi dalyviai iš viso atsakė net į 186 su sportu susijusius klausimus.