Angle down Atgal

A. Bartulis savivaldybėje dirbs ir taškas

Neseniai iš Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų Tarybos sprendimu atleistas Antanas Bartulis grįžo į savo darbovietę. Tiesa, ne į savo pareigas.

Nuo sausio 7 d. darbą Šiaulių miesto savivaldybės tarybos ir mero sekretoriate paliko mero padėjėja Jūratė Šivickienė. Nuo sausio 8 d. į Šiaulių miesto savivaldybę grįžta Antanas Bartulis, jis eis mero patarėjo pareigas.

Šiaulių mero padėjėja Jūratė Šivickienė pareigų atsisakė savo noru. Pasitraukus padėjėjai, Šiaulių miesto savivaldybės tarybos ir mero sekretoriate darbą pradės Savivaldybės administracijai anksčiau vadovavęs Antanas Bartulis.

„Pasikviesdamas į komandą Antaną Bartulį norėjau, kad jo, kaip administracijos direktoriaus, pradėti darbai įgautų tęstinumą, būtų atliekami kokybiškai. Patarėjas turės galimybę grįžti į darbo grupes ir komisijas kaip jų narys ir galės realizuoti savo patirtį ir žinias. Labai svarbu, kad būtų kuo trumpesnis pereinamasis laikotarpis, kad nenutrūktų darbų seka ir nuoseklumas. Jei palankiai susiklostytų vietos savivaldos rinkimų rezultatai, vėl norėčiau matyti Antaną Bartulį, einantį administracijos vadovo pareigas. Artėjanti kadencija tikrai bus labai aktyvi, bus įgyvendinama gausybė įvairiausių projektų, tad reikės daug pastangų norint tinkamai suvaldyti visus procesus. A. Bartulis savo darbu įrodė profesionalumą ir atsidavimą miestui. Jo vadovaujamos visos Savivaldybės administracijos darbas kilstelėjo į kitą lygį, tapo rezultatyvesnis ir brandesnis“, – komentavo Šiaulių meras Artūras Visockas.

Pasak Savivaldybės vadovo, jei teismo nutartimi būtų panaikinti gruodžio 13 d. posėdžiavusių Šiaulių miesto tarybos narių sprendimai, Antanas Bartulis į Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas grįžtų dar iki rinkimų.

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite