Angle down Atgal

A. Armonaitė: ne maistu prekiauti galima, tačiau be kontaktų

Vyriausybei sugriežtinus karantiną bei uždraudus mažmeninę prekybą, išskyrus maisto prekes ir vaistus, ne pirmo būtinumo prekės gali būti parduodamos, tačiau be tiesioginių kontaktų, sako ekonomikos ir inovacijų ministrė.

„Prie savo krautuvės durų galima įrengti bekontaktį atsiėmimo punktą ir laikantis visų saugumo reikalavimų veikti“, –  ketvirtadienį Seime per Vyriausybės valandą sakė Aušrinė Armonaitė. 

Ji žada su prekybininkais ieškoti sprendimų, kaip jie galėtų aptarnauti pirkėjus nekontaktiniu būdu.     

„Smulkioji ne maisto prekyba nėra uždrausta. Internetu, telefonu, socialiniuose tinkluose žmonės ir toliau gali užsisakyti jiems reikiamas prekes, jeigu jos yra pristatomos į namus ar atsiėmimo punktuose“, – teigė ministrė.  

„Valstietės“ Laimos Mogenienės teigimu, sugriežtinti suvaržymai visų pirma stabdo „mažiausią verslą“. Pasak jos, ribojimus smulkusis verslas supranta kaip diskriminavimą stambiųjų prekybininkų atžvilgiu.  

Nuo trečiadienio turgavietėse leidžiant prekiauti tik maisto produktais, Smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė BNS sakė, kad neteisinga ir nesąžininga, jeigu prekybos tinklų parduotuvėse galima prekiauti ne tik maistu, bet kitomis prekėmis, o turgavietėse palikta prekyba tik maistu.   

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite