Angle down Atgal

A. Armonaitė: konservatoriai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija gali Lietuvai sukurti daug vertės

Laisvės partijai ketvirtadienį koalicijos partneriams pateikus pasiūlymus koalicijos sutarčiai ir programai, jos pirmininkė Aušrinė Armonaitė sako, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija gali valstybei sukurti daug vertės.

Vis dėlto, pažymėjo A. Armonaitė, šiam tikslui pasiekti būtina susitarti dėl prioritetinių darbų.

„Derybos yra taip pat skirtos, kad visų šių partijų rinkėjai kažką iš tų derybų išsineštų. Mano tikslas – padaryti taip, kad tai, kas yra svarbu mūsų rinkėjams, – kuo daugiau mūsų programinių punktų – atsidurtų (Vyriausybės programoje ar koalicijos sutartyje – ELTA) ir jie sulauktų palaikymo iš koalicijos partnerių“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė Laisvės partijos lyderė.

Pasa jos, partijos prioritetai yra ekonominės laisvės užtikrinimas, švietimo srities tobulinimas, žmogaus teisių srities problemų sprendimas, pasaulio lietuviams svarbaus daugybinės pilietybės referendumo inicijavimas, pagarba žodžio laisvei.

Feisbuke ketvirtadienį pranešusi apie suformuotus pasiūlymus koalicijos partneriams, A. Armonaitė akcentavo, kad jie susideda iš 2 dalių – glaustų pasiūlymų 5 prioritetinėse srityse ir 160 detalių punktų.

„Pirma – tai glausti siūlymai 5 prioritetinėse srityse, kuriuos jau esame paviešinę anksčiau, – švietime, žmogaus teisėse, ekonomikoje, taip pat siūlymai pasaulio lietuviams ir bendri valstybės valdymo principai“, – rašė Laisvės partijos lyderė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite